Červenec 2017

K O N E C

3. července 2017 v 16:30 | Monica. |  Ostatní
Ah, já tomu nedokážu uvěřit. Doopravdy to po celých čtyřech letech působení na tomhle blogu vzdávám? Asi ano. Chtěla jsem to udělat už dávno, ale rok, dva a později i tři, jsou dlouhá doba. Je tady zaznamenaná ta zatím nejpodstatnější část mého života a mně bylo neskutečně líto ji opustit a začít znovu. Je tu všechno - smutky, radosti, lidi, všechny pocity a city. Pomyšlení na to, kolik toho o mě tenhle web ví, je děsivý. Ale všechno jednou končí a tak jsem se po dlouhém zvažování rozhodla, že bude lepší skončit. A nebyla bych to já, kdyby ten konec nepřišel symbolicky přesně v den, kdy uplynou čtyři roky od založení.
Čtyři roky. Nikdy bych si nemyslela, že někde zůstanu tak dlouho. Ale stalo se a já jsem za tuhle část života, za ty hodiny prosezený jak u mého, tak vašich, blogů, neskutečně vděčná. Vždycky to pro mě znamenalo tolik a já se ani teď úplně nemůžu smířit s tím, že je to konec. Nový blog už mám sice nějaký ten pátek založen, ale pořád mě tak nějak drželo nad vodou, že tady to taky stále nějak funguje. Ale nejde to tak donekonečna a důvody, proč to zde ukončit, jsou asi trochu silnější, než to celkové pouto.
Navíc v mém životě je taky spoustu změn a myslím, že je ten správný čas odejít. Začít znova. Občas je to totiž vážně potřeba.

Patří vám jedno obrovské díky. Je tu možná i pár z vás, kteří to se mnou táhnou celé ty čtyři roky. A ať je to třeba míň nebo i víc, je to jedno, neboť jste všichni skvělý a šíleně moc pro mě znamenáte. Děkuju. Byly to čtyři krásný roky a není nic lepšího, než je mít zaznamenaný tady. Ale bez vás by to samozřejmě nešlo. Doopravdy děkuju.

Užijte si léta a pojďte to se mnou táhnout dál, ačkoliv už někde jinde. Těším se na vás!