Červen 2017

MAY | Měsíc plný hokeje

4. června 2017 v 22:23 | Monica. |  Diary
Inu, je to tu opět. Začátek nového měsíce a sním i jakási povinnost shrnout si ten uplynulý. Možná to na tomhle blogu už ani nemá cenu, avšak zatím mi přijde škoda psát to na nový. Eh, mám v tom sama dosti bordel.

Nicméně jaký byl květen? Především hokejový. Konalo se mistrovství, které je každoročně takovým rájem fanoušků a ani letos tomu nebylo jinak. Možná se nám tolik nevedlo a nakonec ani moje milovaná Kanada nevyhrála, nicméně mistrovství jako takové jsem si i tak užila. Jenom škoda toho našeho neúspěchu, ale ne vždy se daří, že?

Dalšm důležitým bodem pro mě byla pravděpodobně psychologie. Do té se teď nořím víc a víc, zajímám se o antidepresiva a benzodiazepiny a taky třeba drogy, ale to je asi na dlouho. Každopádně jsem navštívila pár přednášek a jsem zase o něco chytřejší.

Spoustu času jsem strávila na softbalových zápasech, pomalu každý týden. Navíc se na hřišti mého nejoblíbenějšího týmu (raděj nebudu jmenovat, ahah) konal International cup, kde jsem proseděla téměř tři dny. Stalo se tam i pár nemilých věcí, ale je škoda na ně teď myslet. Softball je super sport a nikdy mě nenapadlo, že mě tolik chytne ho pozorovat. Ale stalo se a šíleně mě to baví, určitě jsem s tím pozorováním neskončila, přestože je to poněkud složité (díky lidem, kterí tam hrajou, samozřejmě).

Zažila jsem taktéž pár skvělých večerů s nějakým tím alkoholem, ale tentokrát nic drastického. Zkrátka taková příjemná posezení u pivečka či snad na šlapadlech. Bylo to skvělé, ne, že ne.

Do toho všeho se ještě zamíchala maturita a J. a taky trochu smutku. Celkově tenhle měsíc byl pro mě spíš takový ponurý, ale do června bych se chtěla zaměřit spíš na to hezké a skoncovat s tímhle šíleným psychickým rozpoložením. Nevidím to sice moc úspěšně (ah, jakej já jsem pesimista), ale pokusím se.

Nuže, a to by byl opravdu stručně uplynulý měsíc. A hurá do toho nového, alespoň trochu optimisticky!

dark, paradise, and quote image