APRIL | Měsíc plný kaleb

5. května 2017 v 16:28 | Monica. |  Diary
Název vás asi nepřekvapí, že? To je prostě moje nové já. A nejspíš se tak trochu uklidňuju tím, že to k mému věku patří. Ale není to v pořádku a já to vím, každopádně pojďme si celý duben vzít pěkně od začátku.

Musím říct, že každý víkend tohoto měsíce byl naprosto skvělý. Začalo to výletem na šlapadla s pár lidmi ze třídy, kde jsme trochu pili, trochu hulili (tak nějak poprvé jsem zkusila trávu) a trochu více se smáli. Vlastně to bylo nádherné. Další víkend se nesl ve znamení Matějské, kde jsme byli vesměs se stejnou partou, jenom o pár lidí pozměněnou. Opět absolutně skvělá akce. K tomu všemu jsem tam potkala jednoho maturanta a dala se s ním do řeči, ačkoliv to nebyla úplně chytrá volba. Teď je totiž o jednoho člověka, který mi chybí, víc. Ale tak už to holt bývá.
Následovaly Velikonoce a těsně před nimi další kalba u kamaráda doma. Tam jsme se parádně zbourali úplně všichni a věřte nebo ne, celou dobu jsem se smála. Na jízdu domů dlouho nezapomenu, neboť byla plná failů, ale vám by to pravděpodobně až tak vtipné nepřipadalo (to asi ten alkohol, že). Na ty slavné Velikonoce jsem s rodiči odjela do Neměcka, kde jsem se zamilovala do Frankfurtu a uvědomila si, jak moc mi chybí J. Mimo jiné jsem i začala sledovat 13 reasons why ještě dřív, než propukla ta neskutečná epidemie. Teď už se jenom směju, když to všichni kolem hrotí a já už dávno vím, jak to celé skončilo.

Nevím proč, ale tyhle fotky mám strašně moc ráda.


Víkend poté kamarádka slavila narozeniny, takže si pravděpodobně dokážete domyslet, jak to opět dopadlo. A tím už se dostáváme k poslednímu týdnu, kde figuroval především J. (ostatně, on opět figuroval celý měsíc, ale momentálně se o něm nechci bavit, není to zrovna radostné téma) a s ním i poslední zvonění. O tom si každopádně můžete přečíst článek pod tímto. A teď už je tu úplný závěr - kalbys u mé vidlácké kamarádky, která bydlí pět minut ode mě. To je vcelku čerstvá událost a asi by si zasloužila mnohem více písmenek, než jednu větu. Byla tam vesměs ta naše třídní rebelská parta, avšak pozván byl i J. s kamarádem. Až do poslední chvíle to vypadalo, že přijdou. A ačkoliv si to stále nechci připustit, byl to asi jediný důvod, proč jsem se tak těšila. Zakalit s J. (a hlavně tím kamarádem!) byl odjakživa můj malý hloupý sen a brala jsem to jako jakousi rozlučku, neboť po maturitách už je jednoduše neuvidím. Ale hádejte co? Nakonec nepřišli. Chápu to, protože co by tam mezi námi dělali? Nejhorší je na tom ale to, že se to zapsalo do sáhodlouhého seznamu slibů J., které nikdy nesplnil. Ale co je horší? Že já mu to pořád omlouvám a hledám důvody, proč se tak zachoval. Po tomhle je tedy (snad) pochopitelné, že tenhle večer dopadl jako jeden z nejhorších (tedy, co se týká alkoholu v krvi). Tak nějak se tam všichni váleli po všech a těžko říct, zda to byla sranda, anebo ne. V tu chvíli asi jo, ale málem nám tam kvůli cigaretám uhořel spolužák (kterého jsem úspěšně a pohotově uhasila čímsi, co zrovna bylo po ruce) a jako na každé taková party se dostavily i pořádné depky, ale na tuhle část noci zrovna nechci úplně myslet. Zákeřní kluci se nakonec odebrali domů, já s kamarádkou se zhruba dvacet minut schovávala v křoví, protože tatínek přišel zkontrolovat dům a nás jednoduše nemohl vidět, protože jsme oficiálně dávno spaly a vůbec jsme nešly vyprovodit kluky na zastávku. Tak jsme trochu uklízely a staraly se o kamarádku, která to (zas a znova) přehnala. A přesně v 1:44 jsme šly na autobus a odjely do Prahy. Proč? To vám nepovím. Prvotní nápad byl zakalit. Druhotný nápad byl vystoupit na kraji Prahy a dojít pěšky zpátky. A nakonec ten poslední nápad, který se uskutečnil, byl jet ve 2:15 zpátky do vidlákova. Mezitím jsme stihly vylít vodku do kabelky za tři tisíce a potkat chlápka bez trička v klidu si postávajícího na zastávce. Naše dobrodružství končilo tedy jízdou domů s tím samým autobusákem, kterému jsme popřály dobré ráno a odklidily se do postele. Musím říct, že i přes všechny pocity a ošklivý chvíle to bylo naprosto skvělý a hned bych si to dala znova.

Co dodat? Duben byl vlastně hodně fajn měsíc. Jenom bych si do toho dalšího přála trochu méně J., trochu méně špatných pocitů a trochu méně alkoholu (anebo ne, toho se jen tak nevzdám).

A teď hurá pro tu zlatou na mistrovství hokeje!
 


Komentáře

1 J. J. | Web | 5. května 2017 v 19:28 | Reagovat

lambrusco, more like feťák bez kapesnýho chlast :----)))

2 neverbealone neverbealone | Web | 8. května 2017 v 10:49 | Reagovat

:D :D :D tak já myslím, že sis ten duben užila ne? Úplně si vzpomínám na svoje prokalený měsíce v tvým věku :D užívej si, patří to k tomu :D

3 Kačka Kačka | 8. května 2017 v 14:28 | Reagovat

Alespoň si svoje mládí užíváš a to je, řekla bych, nejdůležitější:)
Ať jsou to zkušenosti potom jakékoli, vždycky se hodí:D

4 Denisa Denisa | Web | 9. května 2017 v 0:20 | Reagovat

Teda teda,jak bych řekla tady v usa "you go, girl" :D však si pořádně užívej, sme mladý, my můžem! :D :)
tak nevím, co si o tom J. mám myslet no... :/
haha,jaká byla tráva? já taky zkusila (protože musim porušit všechny zákazy, které tu mám)... ale jako nevim co je se mnou špatně, ale já prostě nic moc necítila... tak jako nebyla sem zhulená a vysmátá... každopádně to prý nebylo tou trávou ale mnou (kamarádi co mi dávali z toho byli HIGH, fakt byli). Tak nevim, chci to zkusit znova, abych teda věděla, jestli špatná tráva nebo já. :D :D
Alkohol tu tolik nepiju (jen s mojí host family, která je ohledně tohodle hrozně v poho), ale tak to zas neni tolik abych se opila žejo... Každopádně sem tady "blbla" s klukem... trošku víc no... každopádně nakonec jsem fakt ráda, že to bylo s tim s kterym to bylo a ještě, že to bylo na hawaii :D :D
těším se na tvůj další článek! :)
Ale zas to s tim alkoholem moc nepřeháněj, nechci slyšet o nějaké mrtvé   /sražené/otrávené holce ve zprávách!! :)
Měj se hezky!!! A teda i užívej no! :) :)

5 Nikola • newin.blog.cz Nikola • newin.blog.cz | Web | 11. května 2017 v 17:18 | Reagovat

Heleeee já bych k tomu jenom dodala to co teď nedávno řekl můj veterinář. :D Řekl to teda psovi ale myslim si, že i lidi by si z toho měli brát příklad. Nechte ho okousávat, jíst trávu, kousat kameny jen ať si pěkně užije mládí :D To bych dodala k tvému článku, protože já jsem asi uplně to samé jako ty a ještě když se to takhle pěkně sejde viď, že každej víkend je něco :D

6 Medvěd Medvěd | Web | 12. května 2017 v 7:00 | Reagovat

Pijem dokud nepadnem a když padnem pijem v leže..... polejte mě to se vsákne.

7 Paige Paige | Web | 14. května 2017 v 18:41 | Reagovat

Tak to si si Apríl fest užila :D je super, že sa takto zabávaš. Hneď by som si s tebou vymenila miesto :D O 13rw som vedela, už ako vyšla prvá časť, ale začala som to pozerať o čosi neskôr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama