JANUARY | Měsíc plný zážitků

1. února 2017 v 16:36 | Monica. |  Ostatní
Inu, zdravíčko. Tak nějak jsem přemýšlela, co bych mohla napsat za článek, neboť nápady mě směle opustily a já nedělám nic jiného, než přemýšlím nad uplynulým měsícem. A hle! Proč to nesepsat? Každoročně si srhnuji uplynulý rok, ale proč ne i uplynulé měsíce? Myslím, že neni úplně od věci si po těch třiceti dnech (plus mínus) připomenout všechno, co se stalo a nestalo.

Celý rok a tím pádem i měsíc začal samozřejmě Silvestrem. Ten jsem si neskutečně užila, ale o tom jsem se již zmiňovala, takže nemá cenu to dělat znovu. První týden se táhl ve znamení školy a vcelku i F., protože jsme společně absolvovali dvě jízdy autobusem a jednu přestávku ve škole. Bylo to fajn. Nic víc, níc míň. Fajn. Konec tohoto týdne se konala i jedna akce, která ovlivnila vlastně celý ten měsíc. Bylo to takové poklidné, stáli jsme u Karlova mostu v té největší zimě a popíjeli svařák s maturanty. Nicméně o tom jsem taktéž psala zde. Tam jsem tedy poznala i D., se kterým jsem den na to brigádničila ve stánku. Bylo to vcelku zajímavé a šíleně jsem si to užila, na rusáky a jejich rubly asi hodně dlouho nezapomenu. Dalším člověkem, který v tomto měsíci hodně figuroval, je J. O tom jsem se tady pravděpodobně ani nezmiňovala, ale jednoduše je to též maturant, popsat náš vztah je dosti obtížný úkol, takže se tím ani nebudu zatěžovat, ale čistě a jednoduše jsme kamarádi. Možná trochu s výhodama. Jednou jsme byli na pivku, což bylo chvíli poté, co jsem absolvovala další jízdu s F., takže moje psychika byla opět trochu mimo. A podruhé jsme jezdili (tedy spíš stáli) asi dvě hodiny jeho autem po poli, povídali si, koukali na koníčky, tulili se a tak. Mezitím jsem stihla i ulehnout, neboť ani mě neminula klasická zimní viróza.
Teď bych se ale ještě vrátila k tomu F. - nějak jsem si uvědomila, že asi bude lepší, když ho nějakou chvíli budu ignorovat. O tom jsem ale taky psala v článku, na který tu je odkaz, pokud si správně pamatuju. A tak jsem ho ignorovala. Zaměřila jsem se na jiné lidi, jako třeba D. a J., nepsala mu, nezdravila ho, jednoduše dělala, jako by neexistoval. On z toho byl pravděpodobně docela zmaten, ale přistoupil na mou hru (pokud stále budeme žít v tom, že tohle všechno jsou jenom hry). Měla jsem pocit, že už mi začíná být vlastně jedno, avšak ke konci měsíce mi napsal. Reagoval na jeden můj komentář, dostali jsme se opět docela do deep chvilek, kdy mi došlo, že mi na něm stále dosti záleží. Je to ale zvláštní, protože mi jde čistě jenom o jeho psychický stav, jde mi o to, aby se z toho jeho stavu dostal, jednoduše bych mu strašně chtěla pomoct a přitom mi vůbec nejde o mě, ani trochu. I kdybychom se pak nikdy neměli vidět, jde mi jen o to, aby se měl dobře. Vlastně jsem po několika měsících zjistila, že my dva si dokážeme psát i normálně, bez hádek, řešení našeho vztahu a všech podobných věcí, které se dřív zbytečně hrotily (teda spíš já hrotila, co si budem).

quote, love, and stay image love, hands, and couple imagequote and love image


Co se týče D., od té brigády si téměř nepřetržitě píšeme, párkrát jsme se bavili ve škole (jednou tam se mnou čekal na sbor asi hodinu, načež já na ten sbor pak ani nešla a odjela s ním a dalšíma klukama domů, hah). Jediná věc, která mě na tom všem s ním mrzí je, že si prostě pořád jenom píšeme a nikam nejdeme. Ale což, já ho do toho nutit nebudu (to už jsem si užila s F.) a pokud on bude mít zájem, někam mě pozve. Pokud ne, holt zase skončím s J., hah.
Na úplném konci ledna jsme s kamarádkou vyrazily na vidlákovský rybník bruslit. Stála jsem na tom asi po pěti letech, ale zjistila, že se to asi vážně nezapomíná, absolutně se do toho zamilovala a pro jistotu i koupila nové brusle, takže se budu muset co nejdřív zase dokopat k vylezení do toho mrazu. Věřte mi, není to nic lehkého.
V průběhu celého měsíce jsem také hodně fotila, zpívala, tančila a dělala to, co miluju. Byla hodně s kamarády a na mé poměry vcelku málo sama.

Každopádně kdybych měla ten měsíc nějak zhodnotit, asi to bude jedině kladně. Vyžívala jsem se sice v té mé špatné náladě a depkách, ale člověk to musí brát trochu s nadsázkou a zaměřit se na to hezké. A toho tentokrát bylo hodně. Jsem teď sice opět trochu zamotaná v mých pocitech a citech ke všem a všemu. Nemám nejmenší ponětí, co ke komu vlastně cítím a co ke komu ne, ale i tak jsem neskutečně ráda za situaci, ve které se momentálně nacházím, za lidi, kteří jsou kolem mě a jednoduše tak nějak za všechno. Byla to krásná první kapitola roku dvatisícesedmnáct.

february, 2017, and hello february image
 


Komentáře

1 Dominique Dominique | E-mail | Web | 1. února 2017 v 18:59 | Reagovat

Takového J. mám tak trochu taky. Takže to nějak, já  nevím, asi chápu. Líbí se mi tvůj přístup k tomu všemu. Držím palce k tomu dokopávání do toho mrazu, taky to absolvuju poslední dobou. :D Protože bruslení je prostě úžasný. A přijde mi vlastně tak strašně nefér to, když se prostě s někým nevídáš, nebavíš, jako třeba ty s F., tak ti přijde, že už je to prostě za tebou nebo jak to mám říct a pak náhodou zase navážete nějaký kontakt a tobě se to vrací...Nevím jak ty, ale já to nesnáším! :D

2 A R G E N T U M ♡ // steel32 A R G E N T U M ♡ // steel32 | Web | 2. února 2017 v 9:47 | Reagovat

heeej, takovej mess s těma klukama :DD (i když sem ho před rokem touhle dobou měla taky, ještě že je to za mnou :D)
ale tak hlavní je, že bys leden hodnotila kladně! :D

3 Kačka Kačka | 2. února 2017 v 19:08 | Reagovat

Hlavní je udržet si nějaký ten nadhled nad vším a nespadnou úplně do deep pocitů a naprostého zmatení :)
Je fajn, že jsi začala tenhle rok pro tebe kladně a doufám, že si tak budeš užívat i dál :)

4 Ev. Ev. | Web | 2. února 2017 v 22:59 | Reagovat

Ještě že díky práci nemám na nic čas, ani na ty kluky :D upřímně, nechtěla bych tohle asi zažívat, i když někdy to může být i fajn :D Ale stejně, pokud ti to nakonec vychází kladně, tak je to fajn, ať jsou kladné i ty zbylé měsíce :)

5 smile-la smile-la | Web | 3. února 2017 v 14:07 | Reagovat

No páni, tak zjišťuju, že jsem vážně přišla o hodně věcí za tu dobu, co jsem tu nebyla! :D Jsem ráda, že se máš tak dobře. :) S klukama jsme na tom podobně, taky si u jednoho říkam, kdy mě asi pozve ven, ale nutit ho do toho nebudu. Přítelství s výhodami (pšt) má opravdu svoje výhody, takže naprosto chápu, jak na tom asi jsi (jestli jsem to teda dobře pochopila) a tulení v autě neni nikdy dost. Snad se takhle povede i únor. :o

6 snilekpise snilekpise | Web | 3. února 2017 v 14:39 | Reagovat

Je super, že hodnotíš minulý měsíc vcelku klidně i na ty nálady, ale tak ty má asi každej :B
jinak teeda.. ty máš teda klučičí společnost úplně :D a ne jen tak ledajakou :B v těch jménech se ani nevyznám, každopádně takovej ten jeden, jak si pořád jen píšete a nikam nejdete, tak třeba časem si někam výjdete :) uvidíš :) hlavně pak všechno napiš :3
to, že jsi měla jít do sboru a nešla, tak si měla lepší věci na práci :3 ani se ti nedivím ;) taky bych nešla ;)
jinak jsem moc ráda, že jsi ráda :D taky sem moc ráda, protože několikrát jsem chodila na staré blogy blogerek, ale většina už bohužel zanikla.. ale jsem ráda, že jsi mě našla (případně já tebe.. snažím se fakt hodně obíhat a chodit na blogy druhých - bohužel ta atmosféra jako kdysi mi tu chybí :/, takže už si nepamatuju, jestli jsem tu náhodou neskončila minule - kdyžtak se moc omlouvám :) ale jsem moc ráda, že jsem našla zase někoho z těch mých starých "známých" :)

7 Ornella van Cor Ornella van Cor | Web | 6. února 2017 v 11:12 | Reagovat

Musela jsem si to málem přečíst dvakrát, abych se v těch klucích neztratila. :) Úspěšný vstup do roku 2017 je myslím dost pozitivní věcí, na tom už se dá docela dobře stavět po celý zbytek roku. :)

8 S-hejvi S-hejvi | Web | 7. února 2017 v 18:19 | Reagovat

Dobře, že leden dopadl podle tvých představ a dělala jsi co tě baví! :)

9 cincina cincina | Web | 8. února 2017 v 18:22 | Reagovat

Tak nějak jsem to měla i já:D Taky se vyžívám ve své špatné náladě a depkách, ale když se jde potom na nějakou akci s kamarády, tak jsem veselá a plná energie:) Leden byl pro mě skvělý měsíc, měla jsem nějakou akci s kamarády, pak jsem byla i jednotlivě s kamarády:D.. no a přelom ledna a února je vyřizování a přestavba pokoje:D Takže se nenudím:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama