Rok 2015

28. prosince 2015 v 17:49 | Monica. |  Ostatní
Takové shrnutí roku jsem psala i minule a abych se přiznala, už tak měsíc přemýšlím, jak vlastně ten uplynulý rok 2015 zhodnotit. A na tenhle článek jsem se vážně hrozně moc těšila, přijde mi super si pročíst všechny ty články na blogu, projít fotky a napsat si sem, co všechno se stalo. Ale nějaká ta slova o uplynulém roce vám tu vysmolím ještě na Silvestra.
Přišlo mi, že neutekl zase tak rychle. Pravdou je, že nedávno byly prázdniny, červenec, srpen, ale zase mě to nijak nepřekvapuje (což mě překvapuje, ehm). Ale abychom se do toho tolik nemotali, řeknu jen, že rok dvatisícepatnáct hodnotím kladně. Určitě nebyl lepší, než rok předchozí, nicmémě byl buď stejně dobrý, anebo jenom o malinko horší.

quote, 2015, and end image

Ty odkazy na články jsou spíše pro mě, ale vy si je samozřejmě taky můžete přečíst, kdybyste o to stáli.

LEDEN - když se řekne název tohoto měsíce, vůbec nic si nevybavím. Takže se zřejmě nestála žádná událost, která by se mi vyloženě vryla do paměti. Ale podle blogu jsem si koupila obal na mobil ve tvaru pandy, kterej miluju ještě teď, jenom je poněkud nepraktickej a už mám stejně jinej mobil, heh. Jinak jsem se měla asi docela fajn, i když samozřejmě ty špatný dny taky byly. Ale ty jsou vždycky a všude. Na úplném konci ledna si moje spolužačka díky mě rozsekla čelo, na což teda vzpomínám dost nerada a pořád mám z toho špatnej pocit. Ale normálně se bavíme a ona si z toho ještě dělá srandu.

ÚNOR - hned na začátku jsme byli se třídou na lyžáku, což bylo teda opravdu parádní. Tolik hlášek jsem si snad odnikud nepřivezla, a tolik skvělých zážitků a vzpomínek! Hned bych jela znovu. Následoval maturitní ples, na který taky docela ráda vzpomínám. Hlavně tam byl D., i když jsme se nebavili a v tu dobu mě to mrzelo. Ale všechny školní plesy jsou skvělým zážitkem. Zbytek února byl takový poklidný a nezáživný.


BŘEZEN - začátkem tohoto měsíce jsem byla s rodičema na pár dní v Třeboni, kde jsme vyfotila pár pěkných fotek. 11. března bylo takové "naše výročí" s D., přestože to zřejmě slavím jen já, lol. Bylo to rok ode dne, kdy jsme se oficiálně poznali a já ho na ten den potkala. To byla hodně neuvěřitelná událost a teď se usmívám jako debil, když si to vybavím. Ke konci března byla další kouzelnická soutěž, která byla opět legendární, jako vlastně všechny tyhle soutěže. A den na to našla můj blog spolužačka, takže následovalo asi týdenní "pozastavení", kdy jsem se z toho musela oklepat, abych mohla pokračovat dál. Jinak byl březen hodně fajn.

DUBEN - to jsem byla na školním zájezdu do Belgie a Holandska, což osobně považuju za jednu z nejlepších událostí tohoto roku a vlastně celého mého života. Byli tam úžasní lidé, viděla jsem úžasná místa a mám z toho bezkonkurenční zážitky. Potom tedy přišla trošku depka, protože jsme se přestávali bavit s lidma, se kterýma jsme na tom zájezdu byli, ale to mě zase rychle přešlo. I když jsem v tu dobu vážně dost přemýšlela o lidech a o jejich chování. A potom taťka koupil zrcadlovku. Ze které jsem nadšená ještě teď a myslím, že ještě hodně dlouho budu. Je krásnej pocit držet ten foťák v ruce a pak si prohlížet ty skvělé fotky. Na konci bylo poslední zvonění a čarodějnice, které jsem si taky hodně užila.

KVĚTEN - tak to bylo mistrovství! Panebože. To bylo tak nádherný období. Okolí O2 arény bylo naprostý ráj, přestože jsem nikdy před tím hokej ráda neměla. Ale během mistrovství jsem si ho naprosto zamilovala a byla rovnou na dvou zápasech, což se mi hodně hluboce vrylo do paměti. A Crosby je stále můj manžel, kdyby někdo pochyboval. A na konci jsme si dali s rodičema a kamarádkou trip do Primarku.

ČERVEN - měli jsme závěrečnou show s Dancers 4 you, což pro mě byl další krásný zážitek. Dále jsem byla na představení D., takže jsem ho viděla a urovnala si myšlenky (protože jsem je měla malinko rozházené stále ještě z dubnového Holandska). A taky jsme na tom vystoupení fotili hromadnou fotku, kde D. stál vedle mě, z čehož jsem měla Vánoce. A potom jsme, jako každý rok, kouzlili pro děti ve školce, to bylo taky moc fajn. Na konci školního roku jsme měli ve škole sportovní den, který jsem si taky docela užila. Jinak se už nic nestalo, jenom bylo hrozný vedro, hehe.

ČERVENEC - prázdniny! Na samotném začátku jsem strávila necelý týden na kouzelnickém soustředění, dejme tomu. (Stále nevím, jak to nazývat). Bylo to horší, než předchozí rok, ale taky jsme zažili skvělé věci. A taky jsem oslavila s blogem nádherné dva roky. Potom jsem tak normálně chodila ven a užívala si prázdnin. Následně jsem strávila úžasný týden v přírodě s takovou naší partičkou, což byl taky dost silný zážitek. A ke konci jsme s kamarádkou vyrazily na koupaliště, kde jsem si to opravdu užila.

SRPEN - na přelomu července a srpna jsem byla na tanečním soustředění, kde se mi to ze začátku zdálo naprosto otřesné, ale nakonec jsem vůbec nechtěla domů. Tolik úžasných tanečníků, emocí a hudby. Bylo to skvělé! Je nutno se zmínit i o focení letních outfitů, protože to byla taky sranda. V půlce tohoto měsíce jsem s rodičema a ještě jednou rodinou vyrazila na Lefkadu v Řecku. Opět jsme tam z toho s kamarádkou nebyly úplně nadšené, ale nakonec to byla skvělá dovolená. Naše zážitky s Fiatem Multipla jsou nezapomenutelné. Celkově o letošních prázdninách musím říct, že byly nejlepší ze všech, hrozně ráda na ně vzpomínám.

ZÁŘÍ - to jsem odstartovala pro velký úspěch s jakýmsi zánětem v břiše, takže jsem se první týden do školy vůbec nepodívala. Taky jsem napsala takové ohlednutí za prázdninami, což je podle mě vcelku fajn. Když už jsem nebyla tolik nemocná, jeli jsme na návštěvu ke kamarádovi, což bylo taky super. Následovala akce, na které jsem byla i rok minulý, ale tentokrát to stálo bohužel za nic. Kvůli tomu jsem měla i docela dlouho špatnou náladu. Pak jsem viděla maturanta a díky němu se moje nálada asi ještě zhoršila. A pak jsem si s ním psala ohledně pozvánky na jeho narozeniny, kterou mi poslal. A v tu chvíli jsem si uvědomila, jak moc ho mám pořád ráda. Nu, a potom jsem zjistila, že mám natržené vazy v kotníku a ortézu na 6 týdnů. Září bylo takové plné pocitů a událostí.

ŘÍJEN - o tomhle měsíci moc nemám co napsat, protože jsem se celou dobu vláčela s ortézou a moje nálada byla asi nejhorší za celej můj život. Bylo to šílený a nejradši bych to z mojí paměti vymazala. Vlastně mi to asi zkazilo dojem z celýho roku. Ale i s ortézou jsem byla na kouzelnické soutěži, kde moji kamarádi za náš team vyhráli první místo, z čehož jsem měla ohromnou radost. Na konec jsme jeli i s ortézou do Itálie. K tomu se radši nechci vyjadřovat, protože to bylo naprosto příšerný.

LISTOPAD - ještě stále jsem měla ortézu a hned druhého se slavily moje narozeniny. Pak mi konečně sundali ortézu a já začala v rámci možností zase normálně žít. A potom byl ten atentát v Paříži. Měla jsem ohromnej strach a mám pořád, ale už se na to snažím nemyslet. Jenom si pamatuju, že jsem nad tím hodně přemýšlela a moc se s nikým nebavila. Dost mě to vzalo. O něco později měl D. oslavu, na kterou jsem nakonec nešla a depkařila doma. A nakonec to nejlepší. Možná nejlepší z celého roku, možná nejlepší z celého mého života, nejsem si jistá. Ale bylo to úžasný. Je to nedávno a asi si to všichni pamatujete. Řeč je o té kavárně, kde jsem byla s D. Bylo to jenom jedno nicotné odpoledne, ale dalo mi to strašně moc. Hrozně jsem si užívala jeho hlas, pohledy, vyjadřování. Bylo to nádherný, krásnější zakončení listopadu jsem si rozhodně nemohla přát, ač to bylo zřejmě naposledy. A když se mu vyhrnula ta košile... panebože :3.

PROSINEC - ten utekl nějak rychle, heh. Nic zajímavého se nestalo. Jenom jsem běhala po obchodech a sháněla dárky, semtam jsem někam šla s kamarádkama. Potom jsem byla opět na tom představení, kde hraje D., hodně se na mě z podia díval a tak, ale osobně jsme spolu nemluvili. A přesně před týdnem byla školní vánoční akademie, o které nemá cenu nic psát, když o tom byl článek před "chvílí". A následovaly samozřejmě Vánoce, jedny z nejlepších. Byla jsem s rodinou, kamarády a skoro všemi, které mám ráda. Až na D. Dostala jsem úžasné dárky a když ještě dneska koukám na ten iPhone, zase se mi chce brečet. Tenhle rok už mě čeká jenom učení, pár návštěv a samozřejmě Silvestr. Budeme u sousedů a kdo ví, třeba to nakonec bude nejlepší událost 2015. A nebo taky ne, uvidíme :)

Kdyby se nestala ta nepříjemná věc s ortézou, určitě by to byl nejlepší rok. Ale bohužel to se vymazat nedá, a hodně to ten rok ovlivnilo.

Ještě by se hodily další kecy, ale jak už bylo řečeno, ještě napíšu takové stručné shrnutí na Silvestra. Majte sa!

2016 image
 


Komentáře

1 Heaven Heaven | Web | 28. prosince 2015 v 17:57 | Reagovat

Ve Třeboni jsem také letos byla, je tam krásně :)
S tou ortézou mě to mrzí :( Je vždycky hrozně na nic když se v krásným období něco pokazí :( No ale hlavně, že už je teď lépe :)

2 flow flow | Web | 28. prosince 2015 v 18:08 | Reagovat

To je super, taková celková rekapitulace. Taky bych ji měla udělat, zapřemýšlet. :)

Joo, to si pamatuji, ten incident s kamarádkou, která připadá na leden. :/ No hlavně, že to nebylo nic horšího.

Lyžák, tak na tom jsem byla v únoru taky, to jsou prostě zážitky na celý život! :)

K tomu atenátu v Paříži, nemůžu uvěřit tomu, že se tohle opravdu děje. Myslím si, že si to uvědomuju, ale neuvědomuju si to a pokaždé, když o tom čtu, mám hrozný pocit a bojím se jet kamkoliv do většího města, třeba do Prahy, nevím, jak to zvládnu, mám z toho jaksi depku.

Jee, iPhony jsou nádherné mobily! Jakou máš barvu? :) Já jsem se koukala na černý, ale ten se mi líbí asi nejméně, nejvíc se mi líbí bílý. :)

Těším se moc na stručné shrnutí! :D
Užij si Silvestra!! :))

3 Natálie Natálie | Web | 28. prosince 2015 v 18:27 | Reagovat

rozsekala čelo?? jejda.. :/ a strašně moc vám závidím zajezd do Holandska a do Belgie.. :(

4 Kačka Kačka | 28. prosince 2015 v 18:36 | Reagovat

Wow, měla jsi spoustu zajímavých zážitků v tomto roce :)
Každý rok má něco do sebe, něco pěkného, něco škaredého :)) Ale tak to je :)
Taky jsem přemýšlela nad něčím takovým, ještě uvidím jestli to napíši :)

5 Veru* Veru* | Web | 28. prosince 2015 v 19:01 | Reagovat

Tyyyjo některý tvé zážitky bych kldně taky brala)
Lyžák. Ty jsou vždycky zajímavé

6 Lia Lia | E-mail | Web | 28. prosince 2015 v 19:12 | Reagovat

Taky jsem o tom už psala. Hah, byl to hooodně zajímavý rok. Strašně jsem nabrala hodně zkušeností, hlavně co se týče důvěry a lásky. Jsem silná přivítat další rok, ale nikdy nezapomenu na rok 2015. Byl pro mě hodně jiný než předchozí. Až mám z toho slzy v očích, nesnáším, když se něco končí. Proč :D Ať už byl tenhle rok jakýkoliv, děkuju za to, že jsem ho přežila a snad bude ten další lepší. Prosím..

7 Vall Vall | Web | 28. prosince 2015 v 20:10 | Reagovat

Podle mě je takové shrnutí roku fajn, já už si ani moc nepamatuji :D
Ale leden pro mě nebyl jeden z nejlepších měsíců.
Mně rok 2015 ale utekl hrozně rychle...
Na lyžák jedu tento rok a nevím, jestli se těším... ani moc ne...
Hlavně, že nebudu ve škole :D

8 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 28. prosince 2015 v 21:51 | Reagovat

Pfuu, takového pamatováka, co jsem který měsíc dělala vážně nemám :D Po těch pár měsících mi to přijde strašně dávno, co jsem maturovala, psala přijímačky na vejšku a zamilovala se do svého spolužáka.. je to chvíle a přitom tak dávno. :)
Ten obrázek je dokonalý a naprosto pravdivý.. it's weird.

9 Olja:) Olja:) | Web | 28. prosince 2015 v 21:56 | Reagovat

Tenhle článek se shrnutím celého roku 2015 píšu také :D ale píšu ho už skoro dva týdny kolik toho je O.o
Rozhodně si měla parádní rok :) evidentně jsi poznala spoustu nových lidí,tak snad ti aspoň polovina z nich zůstane v životě i v tom dalším roce.
A s těmi školními plesy máš pravdu .. tam je vždycky neskutečná sranda :D no a za 2 týdny mám ples já .. :X:D

10 glamour-vanessa glamour-vanessa | Web | 28. prosince 2015 v 22:25 | Reagovat

Jééé, tak to je skvělý článek. Super nápad. Jinak jde vidět, že jsi měla fajn rok. :-* A přeji Ti ať nový rok máš ještě lepší, pusu. :-*

11 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 29. prosince 2015 v 9:33 | Reagovat

Já si zase říkám, že rok utekl hrozně moc rychle, celej rok jsem pracovala v jedné práci, takže mi nějak asi utekl :-/ vůbec jsem si tento rok neužila tak snad 2016 bude lepší a tobě přeji hodně štěstí v novém roce :-)

12 Teresa / style-teresa Teresa / style-teresa | Web | 29. prosince 2015 v 9:42 | Reagovat

Tohle je skvělej článek a ty jsi to všechno pěkně shrnula :) tak hlavně, že tento rok pro tebe nebyl propadák a užila sis ho. Uvidíš, že rok 2016 bude ještě lepší :3 Říct pravdu i já jsem toho letos zažila vcelku dost, třeba taky napíšu članek kde nějak shrnu celý dlouhý rok :)

13 Andey Andey | Web | 29. prosince 2015 v 17:35 | Reagovat

Skvělý článek :)
Taky mám v plánu takový článek napsat. :) S tou ortézou mě to mrzí, že ti tak ovlivnila celý pohled na rok 2015.
Tak šťastný nový rok :)

14 Simix Simix | Web | 29. prosince 2015 v 17:58 | Reagovat

~Čaué~
Také mám připravený podobný článek, je ale zveřejněný na jindy :)
Mě do nedávna všechno utíkalo strašně rychle.. ale teď .. i když zavzpomínám.. nepříjde mi to tak rychlé.
Taky jsme myslím byli někdy v únoru na lyžáku... i v mém článku to bude, až výjde :D
Mám tam spíš jakože odkazy na fotky z instagramu, protože každá fotka je pro mě vzpomínková :)
Ten zájezd do Belgie a Holandska.. to si pamatuji.. o tom jsi psala :)
Bratránci mají také zrcadlovku a jsou z ní happy :D
O D. a i o vašem kouzelnickém a tanečním vystoupení... spíš vystoupeních si také pamatuji, že jsi psala :)
Já už dlouho ohledně toho Atentátu nic neslyšela, nevíš, jak to vypadá? Když tak mi dej vědět, pokud víš, prosím :/ :3
Také mi prosinec utekl docela rychle O.o Jaj :D Asi jsem čekala tolik na sníh až prostě prosinec přeběhl ...
Nevím, zda jsem již připravená na rok 2016.. možná ano .. začít s novým štítem.. dá se říct. No snad se bude dařit.
Přeji ti štěstí do nového roku :)

15 Kakadyla Kakadyla | 29. prosince 2015 v 21:11 | Reagovat

Jéé! Taky jsem přemýšlela, že bych udělala tento článek, ale jakmile jsem začala psát, nevěděla jsem co jsem dělala :)

Já na rok 2016 připravená nejsem a jsem z toho taková nesvá :) ale snad to bude v pohodě :)

16 Anter Anter | Web | 30. prosince 2015 v 17:40 | Reagovat

Krom té ortézy to vypadá na slušně nabitý a záživný rok! Užitej byl 100% taky, stejně jako můj a tak to má být! Tak přeju ať je ten 2016 ještě lepší! :)

17 Tez Tez | Web | 30. prosince 2015 v 21:31 | Reagovat

Momentálně mám článek se stejným názvem v rozepsaných. Netuším, jestli to do zítřka stihnu, ale snaha byla a bude.

Trochu mě mrzí, že ti dojem z celého roku zkazila ta ortéza. Jinak jsem ceký tvůj rok sledovala průběžně na tvém blogu, takže o většině událostí, výletů a pocitů jsem už věděla.

Mám tyhle rekapitulace ráda. Člověk si tak nějak shrne všechny pocity a zážitky a má v tom potom trochu víc jasno.

18 Kája Kája | Web | 30. prosince 2015 v 21:32 | Reagovat

Květen! Jo, to byl pro mě nejkrásnější měsíc v roce a ne-li v celém životě. Prostě jsem si splnila sen, že jsem mohla být součástí té úžasné atmosféry v O2 aréně. Byla to pecka. Ještě teď to mám pořád v živé paměti a takhle to budu mít už do konce života.. Nejvíc šťastná jsem za to, že jsem urvala lístky na naše čtvrtfinále. To bude nezapomenutelný zápas. Ještě teď mám slzy v očích z toho, že jsem poprvé viděla nároďák, že jsem navštívila domácí mistrovství, že jsem mohla zažít tu výjimečnou atmosféru a taky jsem poprvé a možná i naposled viděla na domácí půdě Jardu Jágra. No, bylo to dokonalý, nejlepší, úžasný, boží, šmoulózní! Prostě já nemám slov.. sama víš, jak tyhle věci pro mě hrozně moc znamenají. :)

19 Nico Nico | Web | 30. prosince 2015 v 21:50 | Reagovat

To je skvělý nápad, sepsat si takhle celý rok, my také pojedeme na lyžák, akorád už teď v lednu:-) a jéé srpen a duben sis opravdu musela užít- taneční soustředění a zájezd do Holandska hm..hned bych jela:-)
http://nicobadley.blogspot.cz/

20 Sandra Sandra | Web | 31. prosince 2015 v 11:23 | Reagovat

takto isto to mám aj ja,že tento rok bol omnoho lepší ako ten minulý!:)
ale,premňa bol tento rok úplne úžasný!♥
dúfam,že aj ten ďalší bude taký skvelý!:)♥
tvoj rok vyzeral tiež úplne skvelo a som rada,že si si ho užila!:)
inak ti prajem krásneho Silvestra a pekne osláv Nový rok!♥

21 evil spirit evil spirit | Web | 31. prosince 2015 v 21:07 | Reagovat

je super, že sis ten rok užila!!! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama