Poslední zvonění a I'm not happy.

1. května 2015 v 20:58 | Monica. |  Něco z mých myšlenek
Počkat, počkat, počkat... Poslední článek byl v pondělí a dneska je pátek?! Sakra.

Aneb tak trochu po roce opakuju články. (Poslední zvonění a I'm happy.)

Poslední zvonění bylo lepší než minulý rok. I já jsem dopadla líp. I když i tak jsem domů jela pořádně zmalovaná a smradlavá. A taky jsem zase o rok blíž k našemu poslednímu zvonění. Je to šílený.

• photography NYC canon city urban new york new york city brooklyn radar city photography NY Tracks Exploring new york city photography urban photography tumblr radar photographers on tumblr lensblr urban explorers nyc subway nyc photography new york unde 🔚
Nu... včera jsem byla na čarodějnicích opět ve vedlejší vesnici, kde bydlí. Tentokrát jsem tam byla víceméně s bývalýma spolužákama. Kdybych řekla, že to bylo špatný, lhala bych. Ale pravdou je, že jsem tam jela, abych ho potkala. A já jsem tomu věřila, jako už po několikáté. Byla jsem si téměř jistá, že tam bude.
Jenomže nebyl.
Já jsem si vážně myslela, že by mohl být konec. Že už by mě nezajímal. Vždycky to tak bylo - někdo se mi líbil, přišel další a tamten se zapsal na sáhodlouhý seznam kluků, o kterých jsem kdy básnila. Jenomže tohle je jiný. Za ten rok a necelý dva měsíce, co ho mám ráda, do mýho života přišlo tolik kluků, který se mi líbili, jenomže pak se vždycky vrátil on. Respektivě on nikdy neodešel. Teď je tu sice ještě K., kterej je zatraceně pěknej, jenomže na pana záhadného (D. neboli maturanta - neboli ano.. už je to tu zase) nemá. Co se týče K., já jsem se vážně snažila, aby to takhle nedopadlo. Aby mě i on nepronásledoval v mysli téměř čtyřiadvacet hodin denně. Jenomže to se mi nepovedlo. Avšak vím, že tohle nebude trvat dlouho. Postupně bude odcházet, až se ztratí v té šedé mlze, do které spadlo už tolik kluků. A pak tu zase bude jen a jen pan záhadný. A já nevím, jestli mám být ráda nebo ne. Na jednu stranu je to vlastně fajn, ten pocit štěstí, když ho vidím, jenomže to, co je potom... to za to nestojí a já to vím. Ale s tím se prostě nedá nic udělat. Věta "vykašli se na něj", je zbytečná, protože to nejde.
Hah, ty články, které jsem splácala před rokem. Věty jako "odejde a já už ho nikdy neuvidím" nebo "ale já ho teď vlastně vidím každej den". Nikdy bych si nemyslela, že tady opět o rok později budu sedět a psát o tom samém člověku. S rozdílem, že teď ho nevidím každý den, teď možná i věřím tomu, že už ho nikdy neuvidím. A nebo je mi přinejmenším jasný, že nic víc, než těch ubohých pár minut, kdy budu mít možnost se s ním pozdravit a dívat se na něj, zkrátka nebude. Tak strašně bych si přála zase ty dny, ty jízdy autobusem domů nebo do školy, kdy jsme prohodili pár vět. Kdy jsme si psali o blbostech. Přijde mi to tak dávno a jako bych si to snad i vymyslela... Ale nic netrvá věčně a nemá cenu na to pořád vzpomínat a chtít to znova.
Nechci tady sedět i za rok. A psát už po několikáté to samé. Nejhorší je, že já se ho svým způsobem nechci vzdát. Já ho nechci přestat mít ráda, já se s ním chci jenom bavit (hahaha bavit? Vážně jen bavit? To určitě). A pořád v to doufám. I když šance každým dnem mizí víc a víc.

Kolik článků už končilo slovy "pochop to, prosím" nebo "chci tě.."? Hodně. A já se obávám, že jich ještě hodně bude.


@mikeoakheart | via Tumblr
 


Komentáře

1 flow flow | Web | 2. května 2015 v 7:23 | Reagovat

Moni, ty o něm fakt píšš tak dlouho, všechno, o čem píšeš se stáčí na něho, teďka jsi doufala, že ho uvidíš na čarodějnicích :/já ani nevím co k tomu napsat.
Já to mám tak taky, že se mi někdo líbí a hned zas někdo jinej, ikdyž teď se mi líbí skoro rok jeden kluk, zajímalo by mě, jak dlouho.

2 Vall Vall | Web | 2. května 2015 v 12:16 | Reagovat

Netrap se kvůli němu, nejspíše ti za to nestojí :/
Určitě to bude dobrý!

3 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 2. května 2015 v 12:43 | Reagovat

Naše poslední zvonění bylo taky fajn, byla jsem pěkně politá od hlavy až k patě. =D
To co prožíváš s tím klukem je celkem běžná věc, ale nemusíš se bát, že by se to třeba nezlepšilo. Takový věci chtějí opravdu čas. Někdo se nám dostane více pod kůži než jiní a ani nevíme jak. Mám to dost podobně s jedním klukem, už asi rok a půl. I přes kopu jiných kluků, který byli a jsou v mém životě, on mě zasáhl nejvíc a pořád se mě to svým způsobem drží. Ovšem dřív to bylo mnohem horší, ted' už jsem se uklidnila, nemužu sice říct, že by mě to přešlo, ale rozhodně jsem si na to zvykla a nepřipadá mi to už tak hrozné.. pořád se mi líbí a něco k němu cítím jinak než k ostatním, ale dá se s tím celkem dobře žít, i když je to někdy nepříjemné, zvlášt když ho vidím téměř každý den. takže se drž a neboj, časem se věci zase změní nebo uklidní =)

4 Smile Smile | Web | 2. května 2015 v 16:23 | Reagovat

Co se týče posledního zvonění a toho jejich čmárání, pocákání octem a hnusnýma voňavkama, já jsem v tomhle naprosto nepřístupná. Když nám bránili jít do školy, jednoduše jsem nepříjemně řekla "no tak to jako ne, sorry" a prošla, tak mě radši nechali. Asi jsem vypadala nebezpečně či co, ale aspoň mě nechali. Jo, třeba jsem se měla nechat počmárat, ale já ty lidi ani neznám a prostě mi to bylo fakt nepříjemný, jak se hrnuli k nám a byli všude kolem a okolo a prostě.. chápeš. :D
To s tím klukem mě upřímně mrzí. Měla jsem to takhle taky s jedním, ježiši, jak já ho milovala. Jenže když mi došlo, co to je za spratka, jak se chová, jak si namotává holky a pak je nechá bejt a mluví o nich s kamarádama, uplně mě začal odpuzovat. Heh, zrovna včera jsme si psali a já na něj byla pak už docela nepříjemná. Ale víš co - jsem si jistá, že už se mi líbit nebude. Ale u tebe mě mrzí, že to furt přetrvává - znam sice ten pocit radosti, když ho vidíš. Jenže znam i ten pocit, kdy ho pak nevidíš strašně dlouho. Začneš ho hledat v davu, začne ti chybět vidět ho, třeba ho jen zahlídnout na protějším přechodu, nebo ho vidět kus od tebe s kamarádama, jak si tě jen všimne, pozdraví a život pro něj jde dál. Znám to... kdybys o tom někdy chtěla pokecat (to sice nvm, ale i tak ti to musím nabídnout), napiš mi na mail... stále ho najdeš u mě na blogu - smile-la@email.cz.
Každopádně abych se ti přiznala, co si předem myslím, ono to přejde. Jednou jo. A jestli ne, tak to dopadne jinak, než bys čekala.

5 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 2. května 2015 v 19:13 | Reagovat

fúúúha. jak říkám, kluci jsou strašný stvoření a život bez nich by byl tak strašně jednoduchej, sice nudnej, ale jednoduchej. myslím, že ještě bude hodně dlouho trvat, než na maturanta zapomeneš, a tohle bych asi říkat neměla, ale pak přijde další kluk a bude se to opakovat. teda alespoň ve většině případech to tak bývá. kurva už. pryč s láskou.

6 Simix Simix | Web | 2. května 2015 v 19:45 | Reagovat

~Čaué~
Já si poslední zvonění vůbec neužila, minulý rok byl lepší..
No jo s kluky je to těžký, mě v hlavě taky hrajou... A kdybych to nečekala, jeden pořád...
ASi ho miluješ no... je to těžké :/

7 Scribbler Scribbler | Web | 2. května 2015 v 21:59 | Reagovat

Taky jsme měli ve čtvrtek poslední zvonění a docela mě to děsí, letos to bylo moje páté, ale jako kdyby to v primě bylo nedávno. :) Takže to moje je vlastně taky za dveřmi.

8 Nessi Nessi | E-mail | Web | 2. května 2015 v 23:39 | Reagovat

Myslím, že jednou spolu budete..

9 silluety silluety | Web | 3. května 2015 v 19:22 | Reagovat

Sakraa.. já nevím co ti mám poradit :/ v téhle situaci jsem se taky byla a to ne zas tak dávno (týden dva dozadu..).. nejlepší bude, když na to nebudeš moc myslet. Ano, špatně se to říká, ale víš co.. hele. Je za chvíli léto, tak třeba posiluj nebo tak, ať když se někde potkáš tak víš co.. tuduuu :DD a třeba to výjde :D a nebo to výjde, ale ty ho prostě jakoby odkopneš, že ti není dost dobrej :DD tuduuu :DDD a budeš mít lepšího víš co ;) ježiš radši mě neposlouchej x_x ale zas mám pravdu, hlavně něco dělej, abys na něj nemohla myslet.. to zvládneš!! já ti věřim! :3 bude to těžký.. jop. Už je to vcelku dlouho co o něm pořád píšeš že? No tak to asi nepůjde.. zlato, vůbec nevím jak ti pomoct.. s takovouhle dlouholetou "láskou" neláskou nemám zkušenosti.. buď to vyšlo, nebo jsme se pohádali a bylo to vcajku.. :( ale ty to zvládneš! :3 <3
jinak je super, že zvonění bylo tenhle rok lepší :D jo, blíží se to :DD

10 Chloey Chloey | Web | 3. května 2015 v 19:38 | Reagovat

Koukám, že poslední zvonění je na všech školách stejně smradlavá nechuťárna :D beru to s humorem samozřejmě :) Patří to k tomu, člověk se zasměje, ale ta cesta domů busem, kdy se za mnou lidi otáčí, protože smrdím vším možným i nemožným  by se mohla radši vynechat :D

S tím klukem mě to mrzí. Chápu jak ti je, taky jsem si něčím podobným prošla. Takový to když si říkáš, že chceš zapomenout a neřešit ho, ale i přesto víš, že zapomenout nechceš. Taková ta nerozhodnost, kdy víš, že na jednu stranu jsi strašně ráda, ale na stranu druhou jsi nešťatná. Mrzí mě, že jsi na tom takhle, ale věř tomu, že jednou to přejde. Buď to přejde samo nebo se objeví někdo ještě lepší, i když si teď třeba nepřipouštíš, že by někdo takový byl. Nechci tady vypadat jako poradna nebo nějaká utěšovatelka, protože bohužel ani v jednom z toho nejsem vůbec dobrá a i kdybych byla, tak do tohohle nevidím tak, jako ty. Každopádně ti držím palce, ať se z toho brzo dostaneš :) I když to třeba nepůjde hned a nebude to lehký, tak to určitě zvládneš :)

11 Kikuš:) Kikuš:) | Web | 4. května 2015 v 5:10 | Reagovat

Ahoj
Tvoje situace mi připomíná tak trochu mou.. neboj určitě to bude lepší ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama