Březen 2015

(Ne)jsem zpátky (:

30. března 2015 v 9:00 | Monica.
Tak jsem to moc dlouho nevydržela, co? Není to ani týden a mě připadá, jako kdybych tady nebyla tak půl roku. Abych pravdu řekla, přestože jsem žádný článek nenapsala, každou cestu ze školy jsem o blogu přemýšlela a v hlavě jsem si pořád "psala" tenhle článek. A nakonec z toho stejně vznikne úplně něco jinýho, heh.
Minulý článek jsem i tak psala s jistotou, že tady budu pokračovat. Sice stále nevím, jak to všechno bude, ale tenhle blog zkrátka opustit nemůžu.
Ovšem budu muset udělat nějaká "protiopatření" (:D). Zablokovala jsem tu spolužaččinu IP adresu, ale to nemůže vyloučit, že sem nepřijde z nějakého jiného zařízení ( i když slíbila, že se sem nepodívá). A taky si bohužel měním přezdívku na Monica. - ježíš to bude nezvyk, ale nějak to všichni přežijeme, ne?
Další podstatnou informací je, že ve středu večer jedu do Amsterdamu, takže tady opět až do další středy nečekejte článek. Budu tam hodně ve styku s tím člověkem, který ten blog našel, tak si s ní chci vyjasnit pár věcí a to mi snad pomůže se definitivně rozhodnout, co tady teď s tím. Prozatím blog nechám tak, jak je, takže nebudu vracet menu, články ani layout (víte co je vtipný? Že zrovna ten den, co ta holka tenhle blog našla, jsem si udělala nový popisky do menu).

Strašně mi to všechno chybělo. Je to poprvé, co jsem se blogu takhle opravdu vzdala, byť jen na týden.
Děkuju, že jste to pochopili a napsali mi pár rad, vážím si toho.

Trochu problém.

24. března 2015 v 17:21 | Monii.
Máme tu takový menší problémek. Stalo se to, co je mojí noční můrou už od založení blogu.

Našla ho spolužačka. (nazdar.)

A zřejmě si přečetla všechny moje články, který nikdy neměl číst nikdo, kdo mě zná. Že já kráva jsem se o něm tolikrát zmiňovala... jenže teď už je pozdě.

Takže je otázkou času, kdy mi blog bude chybět natolik, abych se vrátila sem nebo nedejbože založila nový.

Věřím, že to pochopíte a počkáte se mnou. Pokud to bude tvat déle, dám vám po návratu vědět na blog.

Děkuju za pochopení, mám vás ráda.

3. místo!

23. března 2015 v 15:17 | Monii. |  Diary
achjo, proč mě nenapadají lepší nadpisy pro články o soutěžích?
Nicméně, nikdo mi nevezme názor, že kouzelníci jsou prostě úžasní lidé. Psala jsem to tu už několikrát a musím se opakovat. Pravdou je, že je to možná tím, že se vidíme tak třikrát až sedmkrát do roka, ale to nic nemění na tom, že si prakticky se všema hodně rozumím. Dokážeme si povídat o úplných blbostech a hlavní je to, že všichni máme stejný cíl a stejný zájem.
Je šílený, jak rychle to uteklo. Vždycky se snažím si to co nejvíc užít, protože ty soutěže jsou tak nádherný dny, ale stejně to vždycky tak neuvěřitelně rychle uteče. Je to vlastně rok od naší první soutěže a já jsem přemýšlela nad tím, jak jsem na tom samém místě seděla už tak šestkrát. Vždycky jsem si strašně přála bavit se s tímhle a támhletím kouzelníkem, to byl můj asi největší sen... a ono se to plní. Já neumím popsat slovy, jak šťastná na těch soutěžích jsem. Každou hodinu, minutu i vteřinu těch víkendů nemůžu uvěřit tomu, že já do toho světa patřím taky, že stojím na tom pódiu, že můj kamarád je mistr republiky v moderní magii.
Tím, jak je kouzelníků málo, ty soutěže jsou takové osobní, rodinné, nebo jak to říct. Navíc je vcelku lehké vyhrát nějakou cenu. Jak jsou všichni kamarádi, většinou dostane cenu téměř každý. Z názvu jste zřejmě poznali, že jsme dostali zase třetí místo. Vůbec si nestěžuju, ale garantuju všem, že příští rok to bude první! Makáme na novém představení a to bude pecka, strašně se na to těším.
Jsme prostě jedna úžasná parta, do které patří lidi od osmi do osmdesáti let a všichni se bez problému baví.
Miluju to víc než cokoliv na světě.
Děkuju za to, že toho můžu být součástí a že se mi plní sen.
Děkuju.
Ráda bych sem dala nějakou fotku ze soutěže, ale na všech jsem já nebo kamarádi a nechci to zveřejňovat (:


Má milá affs

21. března 2015 v 12:00 | Monii. |  Ostatní
Zůstávající blogy:
Vall
Simix
Jull
flow
Dollie
Queen
Smile
Hann.
Erin

Nové blogy:
Anette
Nicci*
Sandra
Chloey
Baruš
GT
Kate

Jak to bude a nebude?

18. března 2015 v 17:57 | Monii. |  Diary
Dneska jsem byla venku s kamarádkou. Byly jsme na tom nejlepším místě na světě (aka jedna vyhlídka poblíž městečka, kde je vidět na Prahu, na Vltavu a prostě skoro všude) a fotily jsme se tam, heh. Velice podstatná informace. Co tím ale chci říct je, že jsem přišla až teď, zítra mám školu do čtyř a v pátek začíná další kouzelnická soutěž! Ahh. Hrozně moc se tam těším. Naše první soutěž byla právě tahle, akorát před rokem a o to víc magičtější to bude. Nakonec tam teda kouzlíme, ale bohužel s naším starým vystoupením, což mě docela mrzí. A co jsem chtěla říct tímhle? Že do pondělí už tu nebude žádnej článek... Momentálně vůbec nemám sílu na to, abych si něco předepsala a pak už nebude čas. Chápete, nic tady nebude 4 dny (?!). :D Ale vy to nějak přežijete, ne? Vlastně mě teď napadlo, že bych vám mohla přednastavit pár fotek, ale asi spíš ne. Jo, píšu úplně random věci, který se mi právě honí hlavou :D Mimochodem dneska je to týden od toho, co jsem ho naposledy viděla... Jo, to jsme všichni potřebovali vědět. Ježíš, jak dlouho už jsem takovejhle článek nepsala? I když píšu deníčky, většinou se to snažím poskládat do něčeho, co bude aspoň trochu smysluplný. A to se o tomhle článku vážně říct nedá. Eh. Co bych vám ještě pověděla? Tenhle týden (a to je teprve středa) jsme psali 6 testů. Z jednoho mám jedničku, z druhýho dvojku a ty ostatní nevím, ale každopádně jsem si jistá, že jsem je úplně pokonila (co to je za slovo?). Takže bych se jako mohla učit, ale to se mi prostě nechce. Mimochodem ode dneška přesně za 14 dní jedu DO AMSTERDAMU! Mám neuvěřitelnou radost. Jedenem se školou na zájezd, nejdřív se podíváme do nějakých městeček v Belgii a potom pojedeme do Holandska a budeme den v Amsterdamu. Proboha, Amsterdam byl vždycky na mym seznamů vysněných měst a já se tam konečně podívám, už jen 14 dní, ahhh.

Už netuším, o čem kecat a koukám, že je to i docela dlouhý, tak bych to tady ukončila.

Majte sa! (:
<333 :D

Jihočeské vesničky

16. března 2015 v 14:54 | Monii. |  Photos
Jak jsem slibovala, je tu další šlánek s fotkama. Tentokrát je to tak trochu na téma a tím jsou jihočeské vesničky. Byly hrozně rozkošný, tohle je konkrétně vesnička Holašovice, která je snad údajně nejhezčí ze všech těhlech vesnic.
Oblíbené blogy a proč je navštěvuji

14. března 2015 v 16:47 | Monii. |  Challenges
Dneska tady mám další článek z challenge. Tentokrát vám tady představím mé oblííbené blogy. Nebudu to nějak okecávat, ani na to nemám náladu, ale doufám, že se vám článek bude líbit.

Nejlepší oslava výročí, eheh.

11. března 2015 v 17:58 | Monii. |  Diary
Dobře, já vim, že vás nezajímají moje kecy o tom, jak, kde, kdy a proč jsem potkala D., ale doprdele, já ho vážně potkala!

Dneska je 11. března 2015. Pro většinu nic neříkající datum, pro mě rok od nejlepší události mýho života. Ples. 11. 3. 2014. Přesně před jedním rokem jsem ho poznala.

dont think he does. <333

Spring or winter?

9. března 2015 v 14:45 | Monii. |  Photos
Jak jsem už říkala, vyfotila jsem spoustu fotek. Některé se mi vážně líbí a jak jsem tak zjisitla, vyjdou mi z toho tak tři články. Což mi vůbec nevadí, protože stejně většinou nevím, co přidávat, eheh. Začneme asi fotkama, kde je slunce, když dneska takj hnusně svítí. No dobře, možná zjišťuju, že slunce vlastně není až tak špatný, ale až začne to pořádný léto, zase se mi bude hnusit :D Nu, to je jedno. Doufám, že se fotky budou líbit.


Kontrola Affs #3

7. března 2015 v 13:10 | Monii. |  Ostatní
Tohle už fakt nejde. Je pravda, že do seznamu mých affs se koukám tak jednou za měsíc, jenomže vím, že stejně je z nich polovina neaktivní a ty, kteří jsou aktivní, normálně obíhám. Už mě to takhle nebaví a přemýšlela jsem o tom, že affs stejně asi zruším, ale jsem moc líná (:D), takže tu máme další kontrolu. Byla bych ráda, kdyby se sem zapsali i nové blogy - těm dám vědět na blog, jestli je beru.

Chceš zůstat?
-Přezdívka
-Blog
Chceš být nový spřátelený blog?
-Majitelka/ky
-Blog
-Zaměření blogu
-Proč se chceš spřátelit?

Kontrola probíhá do 21. března!