Prosinec 2014

Lhůta záruční

30. prosince 2014 v 16:00 | Monii. |  Music
...Čím blíž jdu k tobě tím jsi dál
vím, že ve tvym náručí ztrácím lhůtu záruční...
Když tahle písnička vyšla a všichni po ní šíleli, mně se vůbec nelíbila. Vlastně až když jsem si ji poslechla asi po třetí, zamilovala jsem se do ní. Je hrozně chytlavá. A dneska jí hráli v Tescu a já tam zpívala, eheh, musela jsem vypadat jako debil.

Rok 2014

27. prosince 2014 v 20:10 | Monii. |  Ostatní
Ahoja, rozhodla jsem se, že napíšu takové ohlédnutí za rokem 2014. Viděla jsem to na blogu Mariiis_N a hrozně se mi ten nápad líbil.
Untitled
LEDEN - tak to byl, si myslím, asi nejhorší měsíc roku. Ale pravdou je, že teď, na konci, mi žádný měsíc nepřipadal tak katatrofální. Především tedy jedna holka všechno vykecala klukovi, který se mi v tu dobu líbil a ještě do teď (!) se mi jeho třída směje. Taky jsem úspěšně dokončila první pololetí mého prvního školního roku na gymnáziu, s těžce vydřenýma dvěma dvojkama.

ÚNOR - to jsem taky neměla úplně fajn náladu, ale co už. Největší udáslotí bylo asi, že jsem na skautovi přešla do jiného oddílu. Měla jsem z toho fakt velkej strach, ale nakonec jsem za to byla ráda. Byl to krásnej večer. A potom jsme jeli s rodičema do Mariánských lázní, kde jsem nafotila strašně moc fotek a tak nějak mě dost to focení chytlo.

The best Christmas ever!

25. prosince 2014 v 17:42 | Monii. |  Diary
Hou! Tak jsem tady. Vůbec jsem nečekala, že napíše něco už takhle "brzo". Myslela jsem, že nejdřív zítra nebo až v sobotu. Ale to je jedno, hlavní je, že jsem si teď našla čas hahah, času mám jak nakakáno a něco teda píšu.

ɪɴғɪɴɪᴛʏ ♕ ⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️

Nu a teď tak nějak k tématu článku. Rozhodla jsem se vám popsat můj Štědrý den a na závěr napsat, co jsem dostala. Nebudu to fotit, protože bych se asi ufotila a upřímně vůbec nechápu lidi, který dávaj často na blog svoje fotky, protože já než bych to dala z foťáku do počítače, pak to všechno zmenšovat a nakonec nahrát na blog? Ne, díky, na to jsem moc líná.

Šťastný a veselý!

22. prosince 2014 v 10:55 | Monii. |  Diary
Poslední dobou sem dávám jenom deníčky. Jenže je to rychlý, nemusím moc nic vymejšlet a všechny vás to nebaví. Hm, nevadí.
Tak nevím, čím bych začala. V sobotu jsem byla na warm up s youtuberama v Letňanech. Bylo to super, viděla jsem Anetku (Theteengirllooks) po roce a půl. Hned jak mě viděla, rozeběhla se a objala mě. To bylo strašně ňuňu, já myslela, že si mě vůbec nebude pamatovat. Jinak mám fotku s Exploitedem a Matúšem a tak, takže jsem ještě teď strašně happy.
No a včera (to byla neděle, myslím) jsme byli na vánočním utrpení. (vánošní koncert - rybovka) Ne, já to tak nesnáším. Hodinu a půl jsem tam prospala a potom jsme šli se sousedama, kamarádkou a její rodinou a ještě jednou rodinou (lol) na večeři. Asi po roce jsem si konečně pořádně pokecala se sousedkou, drbaly jsme starší kluky z města a tak no. (ona je o 4 roky starší). Potom jsme už jenom s tou kamarádky rodinou šli na procházku Prahou. To je úplně nejlepší, mačkat se ve výtahu s jejím docela hezkym bratrem, kterýmu je 17. Ahah. A potom s nim chodit po Praze, sice jsme neprohodili ani jedno slovo, ale na to jsem zvyklá:D.
No a teď tu sedím, už třičtvrtě hodiny píšu tenhle článek, piju čaj a snídám.

A na závěr bych vám ráda popřála hezký Vánoce, protože do středy se tu už zřejmě neukážu a potom taky nevím, jak to bude. Takže kdyby dlouho nebyl článek.. nebojte, žiju.

Krásný Vánoce všem! :)

Untitled | via Tumblr Christmas

♥ Christmas academy ♥ #2

19. prosince 2014 v 12:32 | Monii. |  Diary
Proč je tam hastag a 1? Protože tenhle článek už tu byl! A hodlám v nich pokračovat :D. První "díl" je tady.

Takže jak jste pochopili, tenhle článek bude především o naší školní vánoční akademii. Zase jsme tam hráli s flétnama, což bylo asi lepší, než minulej rok... Ale celkově akademie byla trochu horší. A neříkám to jenom proto, že minulej rok celou akademií provázel "maturant" (aka ten debil). Tentokrát to taky moderoval celkem hezkej kluk, ale prostě to nebylo tak vtipný a zajímavý.
Nebo se mi to možná nelíbilo z toho důvodu, že bylo takový divný stát ve stejnym divadle, na stejnym pódiu, dělat to stejný. Jenom o rok později, s hodně novýma zážitkama. A ještě vzpomínat na to, jak jsem tam stála v kloboučku před šatnou a on se na mě usmál. Jak to bylo všechno hezký... To byla ještě doba, když mi sám od sebe napsal. Vím, že bych si tyhle dny měla užít, ale je to přesně jako minulej rok. Nálada v hajzlu...

♥.
... Dneska jsem ho měla vidět. Měla jsem jít zase na to jejich divadlo. Ale máma na to zapomněla.. Takže z toho nic nebude. Mrzí mě to. Vzhledem k tomu, že ho neuvidím strašně dlouho. Upřímně řečeno, ani jsem tam nechtěla jít. Ale když mi máma řekla, že vážně nejdeme, tak jsem se strašně naštvala. Nechtěla jsem tam jít, ale chtěla jsem ho vidět. No to je jedno, hrabe mi.

Jinak byl dnešek celkem fajn. Tohle jsou takový ty dny, kdy si uvědomím, jak moc mám ráda naší školu a našeho třídního, i když mě občas pořádně štve a my jeho a hrozně na něj nadávám, ale ten jeho úsměv a to, jak je na nás milej. Jo, prostě mám v těhlech dnech ráda i ty nejvíc slizký lidi. Hah.
Nu a dostala jsem pár dárků od kamarádek. Takže to bylo fajn...

christmas🎄 Christmas cookies - DIY, tasty, yummie


Christmas songs ❅

17. prosince 2014 v 14:12 | Monii. |  Music
Čauwes. Jsem tu zas. Úplně vidím vaše nadšené obličeje. Nu, ale, jak to jen říct? NEVÍM, CO PŘÍDÁVAT! Bože, už fakt nevím. Můžu napsat další článek z challenge, můžu napsat cokoliv, jenže já chci něco vánočního. A něco originálního, ale já a něco vymyslet? Haha. Vážně nevím, přemýšlela jsem o 'vánočním wishlistu', 'vánočních outfittech', další tagu, ale nakonec jsem vybrala vánoční písničky. A nebo spíš písničky, které mi připomínají Vánoce. Hrozně originální. Tenhle článek už byl asi na 1574578 blogách a všude byly stejný písničky. A mám trochu pocit, že tady to bude taky tak... Omlouvám se! :D

Last christmas
Tohle je moje nejoblíbenější vánoční písnička. Teď jí zpívám pořád, achjo.

All I want for Christmas is You
Tuhle jsem jela minulý Vánoce každej den asi čtyřikrát, proto už mě dost omrzela, ale stejně si jí ráda poslechnu :D

Let it snow
Tohle je tak stará písnička :D. Ani se mi moc nelíbí, ale to "Let it snow, let it snow, let it snow" mi hrozně připomíná Vánoce.

Shake up Christmas
Konečně něco novějšího, co?

Santa tell me
Sice Arianu nšjak neposlouchám, ale ta písnička je boží!

Christmas Lights
A na konec něco pomalejšího...

Není jich hodně, ale upřímně řečeno, kromě Last Christmas moc nic neposlouchám. A aspoň vás to snad neunudilo k smrti :D
Nuže, majte sa!Pódium, hudba a my, tanečníci.

14. prosince 2014 v 16:21 | Monii. |  Diary
Dvě a půl hodiny nervózního čekání. Deset minut napjaté nálady za oponou podia. Vyhlášení naší skupiny. Nástup na podium. První tóny hudby. Energie v mém těle. První krok, druhý krok... Jsem součástí toho všeho. Hudby, reflektorů, nepopsatelné energie a nás, tanečníků. A Všude kolem 770 lidí.

Tak takhle nějak vypadal včerejší den. Zase jeden z nejlepších. Tohle jsou ty dny, pro který žiju.
Měli jsme vánoční show s Dancers 4 you. Nejde popsat slovy, jak moc úžasný to pro mě bylo. Tolik emocí, pocitů a tanečníků na jednom místě. Byl to snad jedinej den, ve kterym jsem aspoň na chvíli byla přesvědčená, že půjdu do soutěžní složky. To mi bohužel nevydrželo, ale stejně je nábor až na letním táboře. Mimochodem na ten tábor jsem vyhrála, asi jako jedna z 15, slevu. A dozvěděla jsem se to až po cestě domů... Nechtěla jsem tam jet, ale po tomhle všem jsem si 100% jistá, že jedu, ať se stane, co se stane! Navíc, to není možný, ze 41 skupin, které mají v průměru 8 lidí, vyhraju slevu zrovna já. Pořád tomu nemůžu uvěřit.. Je to, je to neuvěřitelný!
Baví váš něco? Určitě jo. A představte si, že jste v tom průměrný, možná trochu nadprůměrný a někde vystupujete. Před téměř 800 lidmi, v ROCKOPEŘE PRAHA! Jsem snad jeden z nejšťastnějších lidí na světě.
Za celej den jsem si nevzpomněla ani na blog, ani na kouzlení, ani na školu a dokonce ani na něj. Celej den pro mě bylo jenom jediný - a to tanec. A těhlech dnů si musím vážit. A proto i teď silně uvažuju o tom, že zkusím soutěžní.

MILUJU TO! Neuvěřitelně moc.
Ovšem o tom už jsem psala tady. Jenomže teď jsou všechny moje pocity ještě minimálně 2x větší.

Miluju život, miluju tanec, miluju všechno! A jo, takhle vypadá šťastnej člověk
.
Dance your way out


❅ Christmas tag ❅

11. prosince 2014 v 19:08 | Monii. |  Tagy
Znovu se omlouvám za mou neaktivitu, ale když jsem viděla, co mi za katastofu vychází na vysvědčení, rozhodla jsem se s tím něco dělat. A proto se teď pořád učím a zoufale si snažím udělat z těch trojek dvojky.
Nu, ale nechci se pořád omlouvat a proto tu pro vás mám Vánoční tag.

Jaký film je v období Vánoc Tvým oblíbeným?
- Za mě určitě Sám doma, bez toho si nedokázu představit Vánoce. A taky miluju Polární expres.

Jaká je tvá nejoblíbenější vánoční písnička?
- Last Christmas a nebo All I want for Christmas is you.

Jaká je tvá oblíbená vánoční barva?
- K Vánocům neodmyslitelně patří červená a zlatá.

Je Štědrý večer. Zůstaneš ve svém pyžamu/domácím oblečení nebo se hezky a společensky oblékneš a upravíš?
- My jdeme vždycky na zpívání ke stromečku u nás ve městě a potom chodíme na návštěvu ke znamým, takže se společensky obléknu.

Otevíráš své dárky večer nebo ráno, v kolik?
- Večer, po večeři. Takže kolem 7 hodiny.

Upekla jsi někdy chaloupku z perníčku?
- Já neupekla ani linecký, natož pak chalupu z perníku.

Co děláš o vánočních prázdninách?
- Čtu, píšu na blog a takový normální věci. A tentokrát se bohužel budu muset i učit.

Už víš, co bys chtěla najít pod stromečkem?
- Tak především ty věcičky z Primarku... A jinak ještě dvě knížky. (Wreck this journal, Paper towns)

Jaká je tvá oblíbená vánoční vůně?
- No taková ta vánoční. (:D) Já neívm, čeho je to směsice, ale prodávají se třeba normálně vánoční svíčky a tak.

Jaké je tvé oblíbené vánoční jídlo/pochoutka?
- Rumový kulička, awww.

Tak, tohle by bylo všechno. Už jenom pár dní do Vánoc a zítra pátek, juch. ♥ Majte sa!


Dresden? Dresden.

8. prosince 2014 v 15:40 | Monii. |  Diary
Jako úplně na začátek bych se chtěla omluvit, ale od pátku jsem nebyla na počítači a díky tomu vypadala i moje aktivita. Ani jeden jediný komentář... A dneska? Už hodinu vyúínám a zapínám počítač, protože mi nejde internet. Teď konečně! Tak snad zase nevypadne. Budu muset teda něco v rychlosti napsat a snad i okomentovat pár blogů.
Druhá věc je, jenom takové malé info ohledně affs. Mám tam teď dost blogů a momentálně žádné další už nechci. Takže prosím, nezapisujte se... Už to ani nekontroluju.

Jinak, co je u mě novýho? Teď tak momentálně nějak moc nic. Jenom bych napsala pár věcí ohledně pátku a soboty.
Takže, v pátek jsme kouzlili u nás ve 'městě' pro malý děcka. I přes to, že se mi (nám) to moc nepovedlo, to bylo úžasný. Když jsem viděla ty radostný obličeje dětí a rodičů, tak jsem byla strašně šťastná. Je fajn vědět, že to, co děláš, má nějakej smysl.
A v sobotu? To jsme jeli do Drááážďan. Hah. Původně jsme měli jet na celej víkend do Vídně, ale pak jsme usoudili, že je to dost daleko, takže jsme jeli 'jenom' do Drážďan. Vlastně spíš jenom do Primarku. Mám mega mega věcí a konečně už všechny dárky na Vánoce. Vlastně jsem nakoupila spíš pro kámošky, než pro sebe, což mě teď mrzí, ale co se dá dělat. Pár věcí mám teda i pro sebe a ty dostanu až na Vánoce. Omg, nemůžu se dočkat! Sice jsem slyšela velkou chválu na Primark, ale že bude až tak úžasnej, jsem nečekala. Ceny úplně srandovní, fakt jako a úžasný věci. Asi jsem se zamilovala ♥
Nu, vlastně už nevím, co dál psát. Asi půjdu teda něco okomentovat. Tenhle článek je mega nudný, ale jen jsem chtěla, abyste věděly, že ještě žiju.
Majte sa!
🎄 Untitled

Citáty #10 - prosinec

5. prosince 2014 v 19:10 | Monii. |  Citáty

Nejsme přátelé,ani nepřátelé.
Jsme jen dva lidé se spoustou vzpomínek.

Někdo bude vždy hezčí.
Někdo bude vždy chytřejší.
Někdo bude vždy mladší.
Ale nikdy nebude vámi.

Opravdu výjimečný člověk je ten, ve kterém zůstalo dobro, přestože poznal realitu tohoto světa.

Nejhorší je, když nevíš na čem jsi a jen doufáš.

Marně si můžeš nalhávat, že už ho nemiluješ, ale při každém citátu, který čteš si vzpomeneš právě na něho.

Někdy jediné co můžeš udělat, je ležet v posteli a snažit se usnout, předtím než budeš mít pocit, že se rozpadneš na kousky.

Milovat a vědět, že ten druhý nemiluje, je jako topit se v moři a vědět, že už nikdy nevyplavete.

Člověk nemění sebe, člověk mění názory.

Ignoruj mě dál, ale až se jednoho dne vrátíš, budu ignorovat já tebe.

Čím více miluješ, tím více trpíš.

(tentrokrát se mi bohužel moc nelíbí, ale hledala jsem je strašně dlouho)