A jak se vlastně mám?

11. srpna 2014 v 13:05 | Monii. |  Diary
Tohle bude takový dost přetématovaný článek, protože toho chci napsat opravdu hodně.
První věc je, že mi přijde, stejně jako Sebian, že se na blogu už moc otevírám. Píšu tu hodně soukromé věci a kdyby ho našel někdo z kamarádů, hned by mě poznal. Jenomže já to mám ráda... Mohla bych si třeba ty soukromější věci psát jen ručně, do deníčku (do kterýho píšu tak jednou za měsíc), ale to by tam nebyly vaše úžasný komentáře a rady... Takže se pokusím tu nepsat tolik soukromých věcí, ale o deníčky nepřijdete. Stejně si myslím, že se nic moc nezmění.
Druhá věc je, upřímně, na články dost kašlu. Blog mě baví, ale psaní článků mi v poslední době leze na nervy. Nápady mám, ale ta realizace už je horší. Začnu něco psát a po větě mě to přestane bavit. Než jsem napsala tohle, co teď píšu, trvalo mi to hodinu a půl(!), protože se pořád dokopávám k tomu, abych to fakt dopsala. Jak už jsem psala, články prostě ve většině případech odfláknu, jen, aby tu něco bylo, když je tolik komentářů. Budu tu pořád aktivní, rozhodně nemám v úmyslu skončit nebo pozastavit, to v žádném případě! Myslím si, že člověk, kterého opravdu ty články zajímají, uvítá spíš propracovaný článek, než článek, který je odfláknutý. Takže jsem to vyhodnotila tak, že s články si budu dávat větší práci, ale nebudou tak často. Když vidím těch 20 komentářů za jeden den, mám pocit, že musím něco přidat a tak rychle něco napíšu a to je právě ta chyba.
Jdu si ohřát oběd. Květák s vajíčkem a (studenou) bramborovou kaší asi není úplně to nejlepší.
Během oběda jsem zapomněla vlastně skoro všechno, co jsem chtěla napsat, takže vzpomínej, vzpomínej.
Třetí věcí je, že bych se trošku vyjádřila k minulému článku. Spousta z vás mi psala, že si mysleli, že jsem starší. Ano. Bohužel mi je tolik, kolik mi je. Na blog jsem to psala už tolikrát, takže to pro většinu neměla být žádná nová věc, ale očividně byla. A já jen říkám... nejste jediní, kteří by mi tipli víc. Všichni mě tipují tak na 14,15. Což je pak docela nevýhoda, když jim/vám řeknu, kolik mi vlastně je. Vždycky jsem byla vyspělejší (mám to i potvrzený, heh). Myslím, že věk není podstatný, ikdyž pro většinu to tak není. Je ti 11 nebo 12? Jsi malá, nebavim se s tebou. Oh bože, tohle je fakt logika. Nesnáším to. Snad toho člověka nejdřív poznám, než ho odsoudím podle věku, ne? Nemluvím teď o vás, ale spíš o lidech v realitě. Takhle to bohužel je. Jenže jsou tu i tací, jako jsem já, kteří myslí trošku jinak, než jejich vrstevníci. Což jste si zřejmě povšimli i z mých článků.
Právě jsem zjistila, že neumím ukončit danou věc, ta třetí věc se mi zdá trochu nedokončená. Pak se mi taky zdá, že občas, například jako teď, melu a píšu úplný blbosti.
A jako poslední věc, abychom už konečně přešli k názvu článku. Jak se mám? Nevím. Čtu si starší články. Například článek o kouzlení, z toho článku úplně srší pozitivní nálada a energie, což se o mých posledních článcích opravdu říct nedá. Když ale nynější články srovnám například s tímto článkem, jsou o něco pozitivnější, pamatuju si, že v tu dobu jsem se fakt dobře neměla. Takže se mám tak nějak neutrálně. Asi mi už chybí ta škola. Nebo spíš lidi ze školy, který už tam nebudou. Aneb ano, maturant. Přijde mi to šílený, už tak dlouho jsem ho neviděla. A už mě to fakt štve. Nemyslim a nemluvim o ničem jinym. Jdeme do negativnější nálady, pozor na to. Kamarádka mi napsala: jsi závislá na člověku, kterýmu jseš úplně fuk. A mě to snad konečně došlo. Má pravdu, jenže já si furt říkala, občas mi napsal, občas se se mnou bavil, asi mu nejsem tak úplně jedno. Hah jo, jsem. Vždyť je blbost, aby se někdo jako on bavil s někým, jako jsem já. Jsem kráva naivní, vážně. A já si myslela, že už mě to přešlo.
Posledních pár vět v tomhle článku být nemělo, ale bohužel...
Mějte se pěkně ne tak, jako já.
❄ | via Tumblr
 


Komentáře

1 in-other-world in-other-world | Web | 11. srpna 2014 v 13:31 | Reagovat

Mluvíš mi z duše. Už taky potřebuju školu... Vlastně i to učení, protože potom aspoň nemám čas tolik přemýšlet nad něčím jiným a nejsem tak divná. :D
Já nevím, mě tvoje články nepřijdou odfláknuté... Co bych potom měla říkat já? :D
Jo, taky jsem se divila, že tvůj věk tolik lidí překvapil, protože vlastně celkem nedávno jsi to psala u těch 20 faktů k challenge. :) Taky si občas připadám duševně vyspělejší než mí vrstevníci, i když je to spíš tak, že oni jsou zaostalí, ale tak neřešme. :D
Moc dobře znám ten pocit, když se zajímáš o člověka, který pomalu ani neví, že existuješ... Je to příšerný. Každý pozdrav bereš jako velkou událost. Myslíš si, že se s tebou chce začít bavit a potom zjistíš, že to byl prostě JENOM NORMÁLNÍ POZDRAV. Jo, to na*ere.
Já mám teď plno nápadů na články, ale jsem moc líná je napsat, takže potom moje aktivita vypadá tak, jak vypadá. :)

2 Holy Holy | Web | 11. srpna 2014 v 13:50 | Reagovat

mě ve 13 taky každý typoval na víc.. možná to bylo tím že sem rychle vyspěla (udělali se mi tvary) a začala se výrazně malovat a barvit si vlasy..
teď je mi 15 a všichni mi typují 13 :DDD možná to je tím že sem se dala spíš na přírodní cestu (mín kosmetiky, víc usmevu) a nebo taky tím že sem poměrně malá :D
Reknu ti to takhle.. moje babička a děda jsou od sebe taky 10 let..když byla babička mala (9 let) koukala na dědu jak chodil z vojny z okna a zamilovala se do něj... a ted jsou spolu..stastni :) takže věk ani to kdo jaký je na tom ani nezáleží..
většina mích kamarádek má rodiče dlouho od sebe věkově..
neklesej na pozitivni naladě, když něco chceš a víš že by to mohlo být tak jak ty chceš..jdi do toho pozvolna ale jdi :)

3 theworldisugly theworldisugly | Web | 11. srpna 2014 v 14:02 | Reagovat

Já se do školy netěším vůbec. Ani na spolužáky a spoustu dalších lidí. Ne, že bych je neměla ráda, jen je mi milejší je vídat méně častěji, třeba tak jednou za sto let. Jo, a také jsem závislá (no, i když to není úplně přesné, protože kdybych byla, tak už bych asi byla mrtvá, jelikož on na mě fakt dost kašle) na člověku, kterému jsem totálně ukradená. Máme to těžký, ale co už.

4 Teri Teri | Web | 11. srpna 2014 v 14:16 | Reagovat

Ale no tak, naivní kráva určitě nejsi :). A co se týče otevřenosti na blogu, já kdysi byla otevřená až až. Jednou jsem napsala článek o jednom kamarádovi, co mě štve, a bylo tam vypsané fakt všechno. Naštěstí mě nějak trklo, že mít na blogu takový článek není dobré. Hodinu na to mi ten kamarád napsal, že našel můj blog a já jen děkuju bohu, že jsem ten článek smazala :D od té doby moc otevřená nejsem. A já poslední dobou taky strašně flákám (ty aspoň něco napíšeš :D), ale co už :)

Btw - děkuju moc za ten komentář že tebe i tvoji kamarádku baví naše videa, strašně moc to potěší! :D:)

5 /S /S | Web | 11. srpna 2014 v 15:00 | Reagovat

Ja sa práveže snažím nepísať moc otvorene petože by som asi fakt neprežila keby si niekto s mojich kamarátov alebo proste ľudí čo ma poznajú čítali moje články na blogu...fuu ja sa zas naopak nejako extra (skôr vôbec:D) neteším do školy, akurát nastupuje do 1. ročníkana strednej takže..neviem také zmiešané pocity :D ak teda píšeš že máš menej ako 15-14 (ak so mpochopila) tak je super ako to máš v hlave usporiadané. /pre lepšie vysvetlenie/..nepíšeš blbosti ako väčšina deciek (keď si pozriem aj svoje články.:D) ale každopádne máš dobrý štýl písania, proste aj keď napíšš dlhší článok sa to dobre číta :)

6 Dark Sayu Dark Sayu | Web | 11. srpna 2014 v 15:05 | Reagovat

Mě zas všichni tipují míň :D hlavně v obchodech když kupuji nějaký alkohol tak po mě vždy chtěj občanku -_- děs :D

7 Lady≈Claire Lady≈Claire | E-mail | Web | 11. srpna 2014 v 16:18 | Reagovat

Nic proti tobě, al jak tě může bavit blog a ne psaní? Nejde to náhodou ruku v ruce? :)
Já miluju psaní, a proto mám blog. Vedení stránky jako takové mám ráda, ale na články mi nesmí nikdo ani jedním zlým slůvkem zabrousit! Dávám do toho celkem dost práce (milované práce). :)
Jinak doufám, že se z toho svého stavu rychle dostaneš :)

8 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 11. srpna 2014 v 16:29 | Reagovat

Já taky píši na blog úplně všechno, nebo se prostě víc otevírám veřejnosti. Ale taky mě to strašně moc baví. Je to lepší, než psaní do deníčku. Moji spolužáci už na to přišli, ale pak to nějak přešli, což je jedině dobře. :-) a rozhodně s psaním článků nepřestávej :-)

9 Ilyya Lay Ilyya Lay | Web | 11. srpna 2014 v 17:39 | Reagovat

Taky sem si myslela že jsi starší, ale vzhledem  k tomu kolik ti je, to o tobě něco vypovídá. To že to máš v hlavě v pořádku a jsi vyspělejší.)) Spousta lidí soudí podle věku, což si myslím že je blbost.. ale bohužel najde se málo takových jako jsi ty.)

10 Simix Simix | Web | 11. srpna 2014 v 17:48 | Reagovat

AHoj, jsem zpět :)
Já se na jednom blogu otevírala víc než dost a objevili to moji bývalý spolužáci a vznikl trapas.Taky někdy články odbíjím.Nepíšeš blbosti. je to fajn článek.
Mě příjde, že škola byla docela nedávno a že jsem se s lidmi ze školy nedávno viděla ... a přitom to už dva měsíce budou ...
Když Ti ten maturant sám někdy psal, třeba nejsi tak naivní kráva, jak si myslíš...tak hodně štěstí a ahoj.

11 Kejt* - AFFS Kejt* - AFFS | Web | 11. srpna 2014 v 19:09 | Reagovat

Ahojky:)
Kde začít? Snad po bodech,po kterých si psala. Píšeš moc o soukromý.. Jo,chápu tě. Myslím,že lidé koukají na věk a hned je všechno špatně,když si mladší o pár let. Už si `ten fakan`. Jednoduše:nesuď knihu podle obalu. Ale to moc lidí neumí. Nejsi naivní a pitomá. Láska je zrádná,tak jako naše srdce. Usmívej se. Nikdy nevíš,kdo se do tvého úsměvu zamiluje. Přeju ti,aby si se měla co nejdříve líp. <3 jsme tu s tebou :))))  PS: Dobrou chuť;)))

12 Kačka (osobnivesmir.blog.cz) Kačka (osobnivesmir.blog.cz) | Web | 11. srpna 2014 v 21:03 | Reagovat

Za prvé se divím, že píšeš delší článek než obvykle. :) Za druhé také mě štve, že se na blogu příliš otevírám. Teď se o něm dozvědělo dost lidí z mého okolí a strašně mě to štve. Mám chuť se stydět za to, co na něj píšu. Chtěla jsem být anonymní a kam jsem se to dopracovala??? A za třetí je ti, kolik ti je. S tím nic nenaděláš. Užívej si mládí. Já si přijdu ve svém věku ( Je mi 18.) občas stará, nezkušená a bez zážitků. Všichni jednou zestárneme.

13 Olja:) Olja:) | Web | 11. srpna 2014 v 22:12 | Reagovat

Taky si vždycky říkám,že už mám na blogu asi příliš soukromé věci a kdyby na to náhodou narazil někdo z reálného světa hned by mě poznal .. njn ten risk tu je. Už se mi to dříve stalo a dost vymstilo,ale to jsem si za to mohla v podstatě sama. TeĎ si říkám,že jak na to může někdo přijít .. a jestli přišel tak o tom zatím nevím,takže cajk :D
A taky nemám ráda souzení lidí podle věku,i když to sama občas dělám. Tobě bych ale podle stylu psaní a názorů tolik neřekla takže myslím,že můžeš být vklidu,protože se opravdu neprojevuješ tak jako většina jedinců v tvém věku -.-:D

14 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 12. srpna 2014 v 7:58 | Reagovat

Tak blog je jen tvůj a je tvoje věc co si tu píšeš, takže je jen tvé rozhodnutí, jak se tu otevírat. :-) Chybí ti školaaa? si děláš srandu ne :-D

15 Nora Mong / The Blondivogue Nora Mong / The Blondivogue | Web | 12. srpna 2014 v 9:53 | Reagovat

Jo škola. Me chybí z jednoho duvodu užji chci mit dokončenou a zbávý mi jestre jedne rok tak pojd už at te mám zasebou ty jeden roku ! :D

16 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 12. srpna 2014 v 14:02 | Reagovat

já bych tě taky tipla na to, že si starší, píšeš tak hezky, s rozumem :) jo já taky někdy na blog píšu hodně osobní věci.. já minula šla pro pití a co myslíš, taky jsem zapomněla co jsem to chtěla psát :D nesnáším to -_- jinak ty máš vždy takové smysuplné články a baví mě :) mě chybí jenom ty cesty do školy a ze školy a v uších sluchátka :D

17 steel32 steel32 | Web | 12. srpna 2014 v 15:43 | Reagovat

jo, to psaní článků nejhorší, nikdy nevim co mám napsat :D a pak mi přijde, že přidávám často ale úplný sračky :D
a to co napsala ta kámoška je docela ošklivý, ale jestli je to pravda a aspoň ti to nějak pomůže... :/ :D

18 Luci Luci | E-mail | Web | 12. srpna 2014 v 20:08 | Reagovat

tak to ti závidím, že ti tipují víc :) mě je 18, ale skoro nikdo mi neřekne víc než 14 :D doufám, že tě psaní článků zase chytne...přijde mi, že není nic horší, než když člověka přemůže lenost a jen leží s hlavou plnou nápadů a nerealizuje je... a neopětovaná láska je jedna z nejhorších... doufám, že tě to brzy přebolí... mě vždycky pomohla kamarádka čokoláda.... PS: naivní kráva určitě nejsi :)

19 Vall Vall | Web | 12. srpna 2014 v 21:14 | Reagovat

Mně škola nechybí,ale tak každý to má jinak. Blbosti nepíšeš:) Tvé články se mi líbí, uričtě odfláknuté nejsou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama