Duben 2014

Poslední zvonění

30. dubna 2014 v 14:13 | Monii. |  Diary
Dneska jsme měli poslední zvonění. Pro ty, kteří to neznají - Maturanti všechny pomalovávaj rtěnkama, stříkají na ně vodu a tak.. Dělá se to i v devátých třídách. Každopádně jsem dopadla jak kretén. Zaplatila jsem jim asi 40 korun a stejně na mě nalili ocet, vodu, 'navoněli' mě asi 5ti voňavkama a zmalovali mi celej obličej včetně brýlí. Ano, takhle jsem jela domu :D.
Ale tak nějaký ty plusy by se našli. Třeba, že nám odpadl děják a polovina IVT [jistě že, informační a VÝPOČETNÍ technika:DD]. Další plus je, že jsem viděla toho maturanta. Vidim ho každej den, ale to jen tak mimochodem. Skoro si mě ani nevšimnul, takže pohodička žeano. Vlastně jo, řekla jsem mu, ať mu dobře dopadne maturita a on mi řekl jedno blbý děkuju a tím jsme skončili. Hah, pokec. Každopádně na mě strašně divně působí ten název 'poslední zvonění'. Je to tak divný, že ON odejde a už ho nejspíš neuvidim... Strašně rychle to uteklo. Když si vezmu, že za 7 let už budu běhat s rtěnkama já... Vážně to rychle utíká.
A ano, nehorázně mě to štve. Nějak si nedokážu představit, že už nebudu mít ten pocit že on je ve stejný budově a každou přestávku ho můžu vidět. Aggrr. Propadni. Ikdyž na naší škole to vlastně nejde ._. Why?


Tag - V peřinách

28. dubna 2014 v 16:51 | Monii. |  Tagy
Já nikoho 'netragnu' protože to stejně nikdo nedělá.
Dneska nemám tolik času, protože zejtra píšeme 3 písemky a moje známy by měly být 1, prosím! -.- Takže jsem si vzpomněla, že mě *Nat* tagnula do Tagu V peřinách a protože se mi zdá originální a zajímavý, tak ho taky udělám.

1.Bez čeho neodcházíš do peřin?
Bez pyžama (:D)

2.Svůdné nebo pohodlné pyžamo?
V mém věku? Asi spíš pohodlné, ne? :)

3.Kniha?
Dřív jsem často před spaním četla, ale teď už ne. Teď už nečtu skoro vůbec :D

4.Nějaký kosmetický rituál?
Hm... asi ne. Teda jako vyčistim si pleť takovou tou vodičkou a jinak nic, no.

5.Sklenička něčeho dobrého před spaním?
Jo jasně. Třeba vína, že? -_- Ne. Přece bych se počůrala! :D

6.Chrápu?
Nikdo mi to neřekl.

7.Snídaně do postele?
No dělat si sama snídani do postele je celkem na nic, ale tak dkyby jí udělal někdo jinej :3.

Já nikoho 'netagnu' protože to stejně nikdo nedělá, takže pokud chcete, udělejte si ho taky.

Spring #2

26. dubna 2014 v 10:42 | Monii. |  Photos
Tak, dneska jsem se konečně vyspala. Včera jsem přišla ze skauta v půl 11, konečně jsem skautka :3. Bylo to prostě... boží no. Víte co, kytara, oheň, zpěv. Nevim, ale já je mám vážně ráda.
Ale tak z toho by mohl být zas celej článek, takže už se radši přesuneme k tématu tohohle článku. Jsou to zase jarní fotky, které jsem fotila, když jsme šli k vodě s kamarádkou a rodičema.


Without school

23. dubna 2014 v 15:15 | Monii. |  Diary
Hojkyhoj. Vážně děkuju za těch 11 komentářů, lepší to být nemohlo. Ne, kecám, bylo tu i víc komentářů, ale tady jde o to, že když jsem nazačátku blogování měla 8 komentů, byla jsem mimo. Postupně se to číslo zvyšovalo a teď už mi nestačí ani 15. Je to smutný, no. Ale jdeme dál. Btw. s tim předchozím článkem jsem se patlala asi hodinu, takže vážně děkuju -.-

No dobrý, takže to nějak na začátek. Monička se potřebuje vykecat, tak si dávejte pozor. Upřímně? Nevim, co tu píšu. Jsem mimo a nevim z čeho, dělám věci, který dělat nechci, řikám, co řikat nechci a píšu, co psát nechci. Takže sorry. Lidičky, mě už vážně hrabe.
A co se týká Velikonoc, o těch se radši zmiňovat nebudu. Přijde mi to jako naprosto zbytečný svátek. Bylo u nás asi 7 kluků, takže pohoda. A co vy a Velikonoce?


What's on my tablet

20. dubna 2014 v 19:33 | Monii. |  Ostatní
Tákže. Jsem tu s článkem, kde se budeme zabývat tím, co mám ve svém tabletu.
Mám tablet od Asusu s klávesnicí a mám ho rok.

Nebudu to nijak prodlužovat, protože i tak to bude dlouhý.
HRY
Subway Surf - tuhle hru známe, myslím, všichni. Hry moc nehraju, ale Subway občas jo. Přijde mi to třeba i lepší než Minion Rush a na mém tabletu se neseká.
Cč.

Citáty #2 - Duben

18. dubna 2014 v 17:47 | Monii. |  Citáty
Dneska tu máme zase citáty, tentokrát na měsíc duben. Je jich 8 a jsou prostě boží, vlastně jako všechny citáty...


Někdy každý potřebuje od lidí trochu odstup. Když o tebe budou mít starost, ozvou se. Když se neozvou, budeš aspoň vědět na čem jsi...


Tag#2 - odpovědi

16. dubna 2014 v 18:41 | Monii. |  Tagy
Casia mě už asi jako 15. nominovala do tohohle tagu. Děkuju moc:D. No ale rozhodla jsem se, že aspoň odpovím na její otázky.
Myslím, že nemá cenu to nějak prodlužovat, protože to stejně nikdo nečte a nikoho to nezajímá.

ᴍᴇᴏᴡ ღ | via Tumblr
Malinko starší z weheartit.

Co je to osud?

13. dubna 2014 v 11:35 | Monii. |  Něco z mých myšlenek
Je o 7 let starší. Potkali se náhodně na školní akci. On měl svůj život a ona měla svůj. A přece jenom se setkali, zjištují o sobě nové věci a neustále se potkávají na místech, kde by to rozhodně nečekali. Je to jen náhoda nebo osud?

weheartit


Tag | Music

10. dubna 2014 v 15:08 | Monii |  Tagy
Tenhle článek už mám v rozepsaných celkem dlouho a jelikož se mi nechtělo moc nic jinýho psát, tak ho publikuju.
Je to music tag, který jsem jednou našla na blogu, který je teď bohužel neaktivní.
Tak já myslím, že se do toho pusítme.
Jo a ještě děkuju moc za všechny gratulace♥

Music is in my blood2. místo!

7. dubna 2014 v 16:55 | Monii. |  Diary
Minulý článek byl o tom, že jedeme na kouzelnickou soutěž. Ano lidi, druhé místo v naší kategorii! ♥ Děkujeme, poroto. Nejúžasnější pocit tohle! Tolik nových kouzelnických přátel :3. Jsem tak ráda, že jsme tam jeli.
Pořád mi to nedochází, je to něco neuvěřitelnýho. Pro někoho jen maličkost, ale pro mě (a doufám že pro nás) je to hodně.
Samozdřejmě že se tam objevili i hezký kluci, to se ví :D By the way, taky už kámoši.
Lidi nás tam chválili, říkali mi, že jsem herečka. Prostě tohle jsem chtěla zažít a je to tady :3 neskutečně si toho vážím!
DĚKUJU,DĚKUJU,DĚKUJU!
Jsem z toho fakt vedle. Doufám, že budeme objíždět více soutěží. Tak mě to baví...
Omlouvám se za krátký článek, ale musím se doučit všechno, co jsem měla stihnout o víkendu a musím koukat na tu cenu :3 :D
Ještě přečíst vaše blogy a budu mít konečně klid.

Tohle je ta úžasná cena + předplatné časopisu ABC (černý obdélník je přes název našeho města)