Únor 2014

new design - February 2014

28. února 2014 v 13:42 | Monii. |  Ostatní
Dneska jsem si docela hodně pohrála s blogem. Udělala jsem popisky do menu, změnila obrázky (ikdyž ne moc, nějak mi přestal jít blog, takže to nemůžu doupravit - jdou mi psát články, ale nic jinýho.), udělala jsem nový design a změnila pozadí.
Celkově to nedopadlo tak, jak jsem si představovala, ale myslím, že to není zas tak katastrofální. Chtělo to tady změnu, tak doufám, že s tímhle chvilku vydržíme.
Na moje schopnosti s grafikou to dopadlo celkem fajn. - To víte, dlouho jsem nic z grafiky nedělala, dřív jsem dělala every day.

Všechny obrázky jsou z weheartit.

Je to dost nezvyk, tak doufám, že si zvykneme(te). Prosím napište mi váš názor, klidně i negativní. Bude to tu aspoň měsíc, pokud nespatlám něco lepšího. možná by to chtělo no.

Když na to tak koukám, úplně se ten blog změnil. Úplně jinak to působí, ale to vlastně při každé změně designu.

Čas: cca 50 min. Spokojenost: 70% (hodnotím celkový dojem)

Ještě bych všem znova chtěla poděkovat za pochválení mých fotek. Moc mě to potěšilo:)

-Dneska dopoledne jsem si pouštěla film Zápisník jedné lásky. Je to úžasnej a dojemnej film, na konci jsem brečela jak blbec. Mě rozbrečí snad všechno.
-A co budu dělat odpoledne? Půjdu na kouzelníky a pak na skauta ♥ Aww. Bude tam ten vedoucí :3 Ale strašně se bojim:D.Zatím se mějte.


photos - Mariánské lázně a okolí

27. února 2014 v 14:28 | Monii. |  Photos
Tak hojá, už jsem doma :3. Jak jsem slíbila, mám pro vás ty fotky. Vybrala jsem jich jen pár, protože jich mám hrozně moc.
*Včera jsem si ještě v Mariánkách koupila dvoje černý legíny, černý džíny, boty na ples, džínovou košili, pyžamo a to je asi všechno? Joo, ještě botky. V Deichmanu. Děkuju maminko. Teď máme nějaký super období, nehádáme se v obchodech O.o. Snad nám to zůstane-.-.

Kladské jezero


-podobná fotka je v minulém článku
Výhled z rozhledny
(nepovedené) Pokusy o uměleckou fotku (:D)


To by bylo všechno. Je to opravdu úzký výběr, protože dávat sem všechny fotky? Bych se zbláznila.
Jinak, děkuju všem za pochvaly fotky v minulém článku, moc mě to potěšilo:).

*Dneska jsem se zašla podívat na bývalé učitelky na základce. Přišla jsem na 2. hodinu a to bývalá učitelka s prvňáčkama měla tělocvik, na třetí hodinu jsem se šla podívat na angličtinu k mojí nejúžasnější učitelce, která zrovna měla 6.A. (aneb všechny moje kamarády) a na čtvrtou jsem se vrátila zpátky k prvňáčkům a pomáhala jsem jim tam. Bylo to úžasný. Začíná mě mrzet, že jsem ty učitelky 'opustila'. Jsou to přece jen lidi, který jsem měla celých 5 let, ale... život jde dál. Nic netrvá věčně.

Nový díl příběhu ZDE.

Zatím se mějte, připravila jsem si dost článků, tak se máte na co těšit:)

i love photography ♡

24. února 2014 v 20:17
ano, inteligentní nadpis, ale nic lepšího jsem nevymyslela.
Aaagggrrr. Celej článek se mi smazal, zabít toto! -__- Fajn tak znova.

Nejdřív bych se vám chtěla omluvit za to, že pořád přidávám jen deníčky, ale moc nemám nápady. Další důvod je, že na tabletu se špatně píšou články a deníčky jsou nejlehčí. Až budu doma, tak mám připavený nějaký zábavnější články (:

-Včera jsme byli u Kladského rybníku, okolo kterého vede stezka po lávkách, protože je to tam rozmočený. Je to kouzelný a dost jsem tam fotila. Musím říct, že z toho vyšly celkem povedený fotky! Miluju focení.
Potom jsme jeli znova do Mariánek, abych si tam taky něco vyfotila. Bylo ale už blbý světlo, tak jsou fotky nic moc.
Ale byl to užitej den, krásný počasí! Všechny fotky přidám až budu doma.

-Dneska jsme byli dopoledne na procházce, protože bylo krásně. Odpoledne jsme vyrazii do Bečova nad Teplou, kde je krásnej hrad a zámek. Potom jsme se stavili na rozhledně, kde jsem se strašně moc bála. Nesnáším výšky! -.- Cestou domů jsme zajeli do Lokte. Hrad určitě znáte. Ale tam jsme jen zapluli do restaurace a dali si palačinky.
Taky užitej den:)

Je to tu fájn!
Nejpovedenější fotka:
Je na ní efekt. Ale stejně jí miluju :3 vždycky jsem chtěla vyfotit takovou fotku.
Mějte se


new beginnings

22. února 2014 v 20:08 | Monii.
Tak, už jsme v lázních. Mariánských. Nebo spíš, 2 km od nich. V nějakym hotelu. Jo uznávám, je to tu hezký. Máma to našla na slevomatu, jinak by to bylo 3krát dražší. Pokoj je fakt 'velkej' asi 3x4 metry. Hoho. Ale tak nestěžuju si, žejo. Zvenku je to hezký. Další super věc je, že rodiče tady každej den dopoledne mají nějaký 'procedury', což znamená že já tam nemůžu, takže budu ležet na pokoji s tabletem. Bude asi hodně článků, připravte se-.- Oh, díky bohu wifi!
Po vybalení jsme se jeli kouknout do Mariánek. Je to tam krásný, ale člověk si to moc neužije, když je mu zima jak kdyby bylo -20 stupnů. No nic. Nemám žádný fotky, ale pojedem tam ještě min. jednou, to už fotit budu.
Možná se někdo z vás ptá jak to dopadlo včera se skautem? Já vim že neptá, ale tak si zase postěžuju. Omlouvám se.
Včera se posr pokakalo snad všechno. Já kráva blbá šla do toho oddílu, mohla jsem si to rozmyslet, ale já tam prostě šla. A co udělal on? Všem tam řekl, že ho 'miluju' a ještě si tam z toho dělal prdel. Já se to dozvěděla až od kamarádky, sakra! Zrovna o něm bych si nikdy nemyslela že to bude takovejhle vůl. Jak tam s nim mám každej pátek chodit? Já tohle prostě nedám... Prosím nepište mi sem, že se na něj mám vykašlat. Já to vim, jenže ono to neni zas tak lehký.
Počkat, jedno plus to má. Máme úplně megasexy vedoucího :3 Awww. Když mi převazoval ten šátek, jak na mě mluvil a já koukala do těch úžasnejch hnědejch očí a on koukal do mejch. Bože můj. Okey, stop. Je asi o deset let starší (:D).
A proč tenhle nadpis? Protože i přes ty včerejší hnusný chvíle byl ten večer hezkej a dojemnej. I přesto,že tam chodím jen měsíc mi ta (už bývalá) vedoucí strašně moc přirostla k srdci. Jak jsme se tam všichni objímali. Je to jako moje rodina, ikdyž jí mám jen měsíc. V tom objetí mi málem vyhrkli slzy, protože to bylo fakt silný. Strašně mě mrzí, že už se nebudeme tolik vídat, ikdyž za tou vedoucí všichni budem každej pátek na hodinu chodit, ale už to nebude ta naše vedoucí. No, ale k tomu jde říct asi jen to, že život jde dál a nejde to vrátit. Už jsem se rozhodla a neměla bych toho litovat, protože v tu chvíli jsem to tak chtěla.
Abych pravdu řekla, i přes to všechno se mám tak nějak dobře, když si vzpomenu na tenhle strašnej ale i úžasnej večer. Díky za všechno, skauti! Nikdy bych nevěřila, že budu skaut a už vůbec ne, že je budu mít tak ráda.
Možná si v tomhle článku trošku protiřečim, ale když jsem začla psát, měla jsem pocit jako kdyby mi nic nezbylo. A když jsem ten článek asi o hodinu později dopisovala, nebo spíš dopisuju, mám se skvěle. Jo, moje náladičky.Help mee! Please.

20. února 2014 v 15:24 | Monii.
Už zejtráá. Bože, už zejtra jdu do toho debilního oddílu, kde je ten kluk:3. Já to fakt nedám, já se tam složim:D. Ne, okey. Vídám ho každej den at school a jezdim s nim domů. Fajn, jestli tohle čte někdo ze školy, tak jsem asi mrtvá:-))) . Ten kluk budeme mu řikat '1.' :D s tim kámošem ten bude '2.' :D si sedli do busu a já nastupovala hned za nima a samozdřejmě já kráva si musela sednou za ně, žejo. Nene, vůbec to nebylo zase trapný. Najednou jen slyšim, jak 1. řiká něco jako 'hej nesednem si trošku dopředu?' Tak si samozdřejmně oba sedli o sedadlo dopředu, proč asi že?
Mimochodem ten jeho 'supr' kámoš mě už zná taky, páč já vim jména snad všech lidí z jejich třídy a když jsem jednou seděla u jedný třídy ze který právě vystoupil 2. tak já jsem řekla 'tyvole-.-' , otočila jsem se a běžela dolů ze schodů. Jak trapné.
On prostě když mě vidí, tak si podle mě řekne 'jé, zas ta malá kráva'. Jsou fakt všichni debilní, bo co? Už mě tohle fakt sere.
A v tom oddílu se spolu budem muset bavit, že. Já budu zas all day červená jak rajče a on si jen bude myslet, že jsem fakt debilní. Nojo, já to vždycky musim posrat.
Víte co? :D Já už radši skončim s těmahle článkama, protože je to tu furt. Furt si stěžuju. Jo a doufám, že jste všichno to s těma číslama -.- pochopili, a i kdyby ne, tak je to fuk, protože to stejně nikdo nečetl :D.

Joo, a já vám říkala, že jsem pekla muffiny, že? :3 Jsou boží :3 Já je vyfotila, ale nějak mi nejde foťák -.- prostě mi nejdou dávat fotky do PC, takže se mi to teď nechce řešit. Kdyžtak vám sem hodim fotku v další článku.

A ještě bych Vám chtěla říct takový malý info k prázdninám. Prázdniny mám od soboty - a do středy jedu s rodičema do lázní, takže nevim, jak to bude s článkama. Sice tam budu mít dost času, ale nevim, jak to bude s wifi. Přednastavovat zřejmě nic nebudu, nebo možná jo. Jde o to, jestli zejtra budu mít čas, teď už se mi článek psát nechce :D.
Takže se kdyžtak omlouvám za neaktivitu. Fakt netuším, jak to bude s wifi.
okay

haha,no

18. února 2014 v 18:55 | Monii.
Ano,ano. Další článek o ničem:)).
Taky vždycky ve škole usínáte tak jak já? Dneska nám sice odpadla první hodina:3 (celkem častý), ale stejně jsem v tý škole na angličtině málem usnula-.- páč moje dvě kámošky nebyli ve škole... jako celkem nudička no. Psali jsme test z češtiny, předpokládám tak za 3, podle našeho učitele. Jako kdybych si to známkovala já, tak si dám tak za 1-,2. Ale ne, on ti vždycky musí dát o stupeň horší známku,že. No, tak se přesunem trošku dál.
Po škole jsem musela jet do obchoďáku (máme ho jednu stanici busem a asi 5 min. pěšky) koupit tatínkovi lepidlo. Bože můj. On každej den jezdí do Prahy, ale lepidlo si koupit nemůže. Kvůli tomu mi ujel bus (jezdim dvěma), takže jsem musela čekat půl hodiny na zastávce. nic lepšího fakt neni, s těma úchylama tam.
Když jsem přijela domu, konečně jsem si lehla. jaksi mě bolí skoro všechno, ze včerejšího street dancu:). A najedou mi kamarádka píše: tak jdem do tý knihovny? Co?! Do jaký knihovny? Shit. My se domluvily, že půjdem vrátit knížky. Tak oukej, ona najednou byla před našim barákem. Why not. Tak jsem letěla i s knížkou, div jsem se nevymázla na schodech. V knihovně jsem neměla prachy na zaplacení na rok 2014, takže taky super.
Za necelou hodinu jedu k zubařce. Jak já se těšim. Miluju zubařky, strašně moc. No, je to naštěstí jen prohlídka, tak budu doufat, že bude všechno v pohodě. Pak tenhle článek dopíšu.
Jo, a asi dlouho (hodně dlouho) tu nebude článek. Because zejtra dělám s kámoškou muffiny na skauta. Ve čtvrtek jedu koupit kroj na skauta. A v pátek mám kouzlení a skauta. Jistě že. Jdem do oddílu, kde je ten kluk, co se mi líbí(l). Ano,ano. Je to přesně tenhle. takže trapas jako prase. I takhle už je to trapný maximálně, teď to bude ještě horší, haha.

Jopjop, už jsem doma, pěkně pryč od zubařky. Jela jsem přes celou Prahu, why not. Ale zatleskám si, neměla jsem žádnej kaz! Joo! Jsem dobrá. No-.-. A cestou domů jsme se stavili v mekáči, yop.
A čeká mě hora učení, mocinky se těším:))). Tak se mějte.

*19.2. Dneska u nás byl jeden kluk z Brazílie :3 (teda on vypadá spíš jako holka, ale nevadí.) ale je hezkej-.- Chodí k nám do školy a myslim že je tu na výměnným (bo jak se to píše) pobytu. Ale umí celkem fajnově česky:3 Aww... Rio de janeiro:3.
No, napsala jsem to sem, páč se mi nechtěl dělat novej článek :D

b o ž í í .alone

14. února 2014 v 22:48 | Monii.
Mrtvo. Ticho. Nikde nikdo.
Dokonalej měsíc tam venku, večer, koukání z okna. Jakoby se zastavil čas, ani větvička se nepohnula, nikdo nikde. Ticho, tma. Jen já v tom mrtvu... Já a nikdo jinej. Já sama. Já a tma. Forever alone. Fakt jsem na 10 minut myslela, že jsem tu sama. Úplně sama. Fakt divnej pocit. Slyšim ty zvuky televize, dohadování rodičů a přesto jsem tu tak sama...
(Prosím nevšímejte si toho, potřebovala jsem se vypsat. Mimochodem tohle se mi stalo asi před 5ti minutama.)
Valentýn? Hah, ne, díky. Zbytečnej svátek. Lidi by si měli dávat dárky pořád ne? Ikdyž všechno neni jen o penězích. Rozhodně ne. Ale k čemu tenhle svátek? Lidi jsou vlastně nuceni ten dárek koupit, protože si řeknou 'dneska je Valentýn, já musim něco koupit.' Ne, prostě ne. K čemu tohle je?! Najednou jsou všichni strašný kamarádi. Haha, nemám zájem.
Co jste vlastně dělali? Já nic, obyčejnej den. Jen jsme neměli kouzelníky, protože vedoucí můj táta je nemocnej. Tak jsem měla jen skauta. Jo, chodim na skauta. Jo, baví mě to. Ne, nestydim se za to.
Jasně. I snapchat mi musel poslat to debilní Valentýnský přáníčko. Fuck.
Tak si řikám, já asi nikdy nebudu mít fajn náladu, co?

Tak se mějte.

TAG - nominace

12. února 2014 v 15:23 | Monii. |  Tagy
Dneska jsem byla doma, protože mi ráno nebylo dobře, takže celkem nudička. Hrála jsem The Sims 2 :D. Ale teď k článku.
Byla jsem nominovaná na TAG na tomto blogu. Děkuju.
Pravidla:
Řekněte o sobě 10 věcí.
Odpovězte na 10 otázek blogerky, která vás nominovala
Vymyslete 10 otázek pro ty, které nominujete
Nominujte 5 blogerů, kteří mají méňě než 200 pravidelných čtenářu
Informujte blogery o nominaci
------------------------------------------------------------------------------------------
10 věcí o mě:
1. Chodím na gympl do primy.
2. Dohromady už jsem měla asi 7 blogů :D
3. Strašně bych se chtěla podívat do Ria de Janeira nebo na Bora bora
4. Nejvíc mě baví číst články, ve kterých si někdo stěžuje :D
5. Jsem bohužel jedináček
6. Bydlím v malém městě
7. Naprosto nesnášim tělák, biologii, fyziku, matiku a češtinu :D
8. Nejvíc mě baví hudebka, prostě awww, hudba:3
9. Umím hrát na flétnu a strašně bych chtěla umět na kytaru
10. Pěstuju kaktusy :D
Pochybuju, že tohle někoho zajímá, ale je to součástí tagu.
------------------------------------------------------------------------------------------
Odpovědi:
1. Letěla si už někdy letadem,helikopterou či vrtulníkem?
Letěla jsem letadlem a už nikdy nechci. Bojim se lítat, ale miluju letadla :D
2. Jaký žánr nejradši posloucháš ?
To se nedá říct. Poslouchám všechno možný.
3. Byla si už u Moře ?
Jojo. Hodněkrát. Bulharsko, Chorvatsko...
4. Barva tvého pokoje ?
Bílá. Ble,fuj. Chci zelenou!
5. Viděla si se už s nějakou zahraniční hvězdou ? Jestli ano,tak s kým ?
Se zahraniční snad ani ne. Viděla jsem osobně The Illusionists, ale pochybuju že je někdo bude znát.
6. Sleduješ seiály co běží právě v televizi ?
Občas se kouknu na Ulici, ale jinak ne.
7. Chtěla by si žít v době,kdy nebyli telefony a všechna tato elektonika. Kdy bylo 5 Kč v dnešní době 100 kč ?
Chtěla i nechtěla. Má to svoje výhody i nevýhody stejně jako dnešní doba.
8. Byla si už někdy v nemocnici s něčím vážným ?
Naštěstí ne.
9. Tvoje vysněné povolání?
Chtěla bych být zpěvačka, protože miluju zpěv, ale to se mi nikdy nesplní, protože zpívat prostě neumím.
A nebo taky herečka, ale to je taky dost malá pravděpodobnost.
10. Jak sis vybírala jméno na tvůj blog?
To by mě taky zajímalo. V tu dobu jsem byla asi dost happy. Navíc se mi ten název vůbec nelíbí, ale nic lepšího v blízký době asi nevymyslim.
------------------------------------------------------------------------------------------
Otázky pro nominované:
1. Co tě vedlo k založení blogu?
2. Koukáš se často na televizi?
3. Jsi spokojena se svou školou?
4. Máš nějakou oblíbenou hudební skupinu?
5. Bojíš se budoucnosti?
6. Tvůj nejoblíbenější film je?
7. Bydlíš v domě nebo v bytě?
8. Chtěla bys žít v jiné zemi? Proč?
9. Chtěla bys mít za muže milionáře?
10. Čteš ráda?
------------------------------------------------------------------------------------------
Nominovaní: to zní jak český slavík nebo co to je
Pokud ten tag nebudete chtít dělat, tak samozdřejmně nemusíte:)
.
Nesouvisí to s Tagem, ale díky týhle hře už jsem si málem roztřískala mobil-.-

heyy, that's wonderful

10. února 2014 v 15:30 | Monii. |  Ostatní
Poslední dobou dost často koukám na videa na youtube a to především na záznamy z koncertů Lany Del
Rey a Rihanny, tyhle dvě ted žeru. U mě se to strašně střídá. Ale každopádně občas narazím na různé covery písniček. Někdy se na nějaký ten cover kouknu a některý jsou fakt úžasný. Nějaký covery jsou strašný, ale pár je jich úplně dokonalejch. Vždycky si řikám, že tyhle lidi by měli bejt už dávno slavný jako Michael Jackson (dobře, to zas ne) .
Ale někdo z nich by si fakt zasloužil být slavnej. Já jsem se rozhodla, že vám sem pár těch lidí dám. Na ty covery moc nekoukám, takže určitě jsou i jiný lidi, který jsou dobrý. Tak kdyžtak je sem můžete napsat. Ráda si to poslechnu.
A co vy, koukáte se na covery?

Tahle holka mě fakt dostala, přijde mi to strašně úžasný. Má vážně talent!
Co se zpěvu týče mi to přijde lepší jak originál.

Filipa
Tohle je taky úžasný. Prostě když to slyšim, tak si řikám že ty lidi maj neuvěřitelný štěstí, že mají takovej talent.

Markéta Vašířová

Teď si asi někdo z váš řekne, že jsem blázen. Makrkétu asi zná spousta z vás z asku. Spustě lidem se tenhle cover nelíbí, ale mě se líbí. Uznávám, že to neni skvělý jako předchozí dva, ale ta holka má taky talent!

Veronika Mertová
Verče je 14 let. Podle mě má obrovskej talent. Měla jsem možnost jí poznat i osobně a je strašně milá.
Určitě stojí za to si její andělský hlas poslechnout!

Sakra! Taky chci tak krásně vypadat a tak krásně zpívat! Prosíím..

Tak jak jsem teď projížděla tyhle videa na youtube, tak mi došlo že jich je vlastně hrozně moc a že je sem nemůžu dát všechny. Rozhodně neřikám, že tohle jsou ty nejlepší, ale chtěla jsem sem dát taky někoho z česka a tak. Mě tak baví poslouchat ty talentovaný lidi ♥.
Doufám, že tenhle článek nikoho nenudil a že se aspoň někdo kouknul na ty videa, jaký na to máze názor vy?:)

Ještě bych moc chtěla poděkovat za 31 komentářů, měla jsem z toho záchvat :DPictures

8. února 2014 v 10:47 | Monii. |  Pictures
Tákže, dneska je zase sobota, co? Áno, rodiče zase nejsou doma. Yeess. Zase budu koukat na filmy. A co budete dělat vy?

Dneska jsem chtěla napsat článek o obrázcích. Yes, zní to divně. Ale v nějakém časopisu (Gate), kterej dostáváme ve škole na angličtině (je anglicky, překvapivě) byl článek o nějaké stránce s obrázkama. Ta stránka se jmenuje Pinterest.
Koukla jsem se na to a přišlo mi to celkem fajn, mají tam taky hezký obrázky, ikdyž na weheartit to nemá. Tak jsem se tam zaregistrovala. Když už o tom tak píšu, tak vám sem dám moje profily na těhlech stránkach.

Teď jsem si tam udělala nějaký ty kolekce, nebo co to je, takže to tam mám malinko přehlednější.
Follow me please!

Tam ty obrázky nejsou tak hezký no, ale pár se jich tam taky najde.

Tenhle článek je celkem krátkej, ale mě se teď nějak nechce psát.
Tak se mějte.

-Pinterest
-Untitled
-Weheartit

Btw: V půlce filmu jsem se rozhodla jít ven. Je tam strašně krásně! Znáte to ne? Jen tak jdete, máte písničky ve sluchátkách a pozorujete přírodu spíš baráky. Awww.