Listopad 2013

WeekEND

22. listopadu 2013 v 18:57 | Moníí. |  Ostatní
Ahoj.
Dneska další článek o ničem, předem se omlouvám, ale já vážně absolutně nemám nápady na články. Třeba bych přidala nějaký outfit, ale jsem na tabletu a všechno mám na počítači...
Tak si trošku popovídáme o týdnu a víkendu:D
Už je zase pátek, co? Mě už to celkem štve-.- Jsem divná, ale prostě o víkendu nemám co dělat a když si vezmu, že před chvílí byl víkend a ted už je zase pátek? Strašně rychle to utíká. Ve všedních dnech prostě potkávám kámoše a pěkný kluky ve škole:3 A ta škola se už nějak přetrpí no. Jinak tenhle týden pro mě asi nebylo nic zajímavýho. V úterý jsem byla na "Bubble tea" teda ona je to jen jaksi náhražka, ale chutná to stejně. Miluju Bubble:3
A co budete dělat o víkendu?:)
Já asi zase celkem nic, nebo nemám nic naplánovanýho, ale třeba něco přjde. No, budu spát:3:D

Já vím, nudnej článek, ale vysvětlení je nahoře.
M.

Vzhled blogu.

16. listopadu 2013 v 18:31 | Moníí. |  Ostatní
Ahoj lidi:3
Dneska pro Vás nemám nic moc zajímavého, ale jen Vás informuji, že jsem nastavila nový vzhled blogu:). Celkově všechno bych tu chtěla změnit, i způsob psaní článků, přijde mi, že blog je na nízké úrovni, hodně nízké. Chtěla bych být víc aktivní, ale moc to nejde, protože tu je málo komentů a malá návštěvnost. A další problém je, že moc nemám nápady na články a když už mě něco npadne, tak to není zajímavý:/..
Ale zpátky k tomu vzhledu, změnilo jsem pozadí a menu. Oboje jsem dělala sama, to menu by potřebovalo asi ještě doladit, ale moc na to nemám náladu.
Líbí se Vám nový vzhled blogu?
Líbí se Vám menu a obrázky v menu?

Prosím, napište svůj názor i se víc rozepište, moc mi to pomůže:).

M.

Nejlepší narozeniny:3:)

7. listopadu 2013 v 15:59 | Moníí† |  Diary
Ahoj:)
Jo, je 7. a já měla narozky 2., ale čekala jsem na nějaký komenty, stejně jich moc nebylo:/.
No nic..
Bylo mi 12, jen abyste věděli. Byly to asi ty nejlepší narozeniny, na Facebooku mi popřálo 34 lidí, někdo si možná řekne, ež je to málo, ale pro mě je to hodně! Někdo si možná řekne, na Facebooku jde napsat všechno, ale v realitě ti to nikdo neřekne, ale stejně si toho strašně vážím♥. Ale i ve třídě a mezi kamarádama jich bylo hodně. Pokud to někdo z Vás čte, tak strašně děkuju.

Od rodičů jsem dostala ty velký sluchátka (ale to už dřív, abych je měla do Itálie), voňavku, peněženku a nějaký hadry. Moc toho není, ale já ani nic nechtěla:). - stejně to nikoho nezajímá.

Teď, včera, ve středu jsem s nejlepší kamarádkou byla zase v Krakově, zase na Bubble tea. tentokrát jsem si dala základ černý čaj, příchuť kiwi a mango a litchi kuličky, bylo to strašně sladký, ale dobrý.
Od té kamarádky jsem dostala čepici beanie "FAKE", hrozně jí za to děkuju, mám jí strašně ráda♥.
Ta čepice vypadá takhle:
- fotka z instagramu.
Kdyby někdo nevěděl, tak je prodávají třeba na stránce wayfarer.cz, kdyby tu stránku někdo neznal, tak vám předem říkám, že tam mají strašně boží věci. Ale teď zpátky k čepici, je strašně příjemná a je to asi jediná čepice, která mi aspoň trochu sluší, všem doporučuju:3.

+ teď mám strašně moc událostí najednou, takže nestíhám psát články, v té Itálii to bylo boží. Příští článek budu o ní a budou tu i fotky, doufám, že se Vám budou líbit:).

Tímto bych asi zakončila dnešní článek, je trošku delší, tak doufám, že si ho někdo přečetl a že tu bude aspoň nějaký ten koment.
M.
Centrum Krakov.

2. listopadu 2013 v 16:12 | Moníí |  Ostatní
Hoj:3.
Dneska mám narozky, takže mi mamka slíbila, že zajedeme do Krakova, do toho nového nákupního centra, které se otevřelo včera a je v Praze v Bohnicích:3.

Mají tam Bubble tea, Takko a spoustu další ochodů:3.
Ale předtím jsme zajeli k Vietnamcům na Odru, kde jsem dřív viděla zateplený tenisky a strašně jsem je chtěla:3.
Tak jsme je koupili:33
Jsou strašně boží:O:3
Cena: cca 329 Kč.

Potom jsme ještě u Vietnamců koupili dva laky:3.
Cena:
Průhledný - 19 Kč.
Modrý - 25 Kč.


Pak už jsme jeli do Krakova.
O prázdninách jsem si v Takku koupila džíny, ale prodřela jsem si je, když jsme utíkali před jednim debilem kterej na nás volal poldy, tak jsem si musela koupit nový, jsou podobný:)
Tamty měli jen cvočky okolo kapes. Bohužel fotku nemám, protože nevm, jak to vyfotit - vždycky to vypadá blbě-_-
Cena: 500 kč.

A nakonec fotka Bubble tea:3
Měla jsem základ zelený čaj, příchut jahoda a liči kuličky:3

Omlouvám se, že ty fotky jsou zdeformované, ale na tabletu to nejde moc upravit:/.

A pokud někdo bydlí blízko Krakova, tak tam určitě zajedte;)

M.